Tady najdete všechny produkty Vyřazené z Katalogu od různých výrobců, které jsou k dispozici v našem online obchodě.

Všechny produkty Vyřazené z Katalogu na jednom místě

Všichni výrobci v sektoru bazénů každý rok obnovují svůj katalog a mají nové nabídky a akce stejně jako nové vylepšené produkty. Také existují i modely, které už nejsou k dispozici, protože jsou Vyřazené z Katalogu.My se snažíme tyto produkty shromáždit pod jedním odkazem, abyste měli přístup k informacím o nich. Bude tak pro vás jednodušší je najít, když budete někdy potřebovat jejich údaje při hledání jejich náhradních dílů.Vyřazené z KataloguV rámci zboží, které je nedostupné, můžete najít na tomto odkaze mimo jiné značky bestway, kokido, jilong, TOI nebo Gre. Najdete tam nejen různé modely bazénů, ale také některé příslušenství jako jsou bazénové vysavače různých značek, schůdky, různé druhy sprch, Spa, zahradního nábytku, saun atd.Také máme mezi nedostupnými v této chvíli některé náhradní díly filtrací od Gre stejně jako filtrace, které jsou už tímto výrobcem vyřazeny a produkty jako je bazénové chemie, nafukovací čluny, matrace a postele, dětská hrací centra a další typy příslušenství a doplňků bazénů.My jsme v této kategorii shrnuli všechny tyto produkty, které v této chvíli nejsou dostupné na našem webu, nebo které ve skutečnosti už nejsou součástí katalogů jejich výrobců, protože se jedná o zboží z předešlých sezón, které se již znovu neobnovilo. Chceme je pro vás mít na jednom místě, kdybyste potřebovali vyhledat některé konkrétní údaje o nich, jako může být například objem bazénu, nebo potřebné prostory a bylo tak pro vás snadné je najít.V rámci této kategorie je tento odkaz rozdělen podle značek a konkrétních modelů bazénů. Pokud chcete vyhledat vše, co odpovídá výrobci Jilong, stačí otevřít tento odkaz a najít na něm váš model. Stejně tak je to i u ostatních značek jako jsou Kokido, Bestway, Procopi a další.Když se chcete dozvědět něco víc o detailech a popisu každého výrobku, který se nachází v této části, stačí kliknout na jeho fotku a vstoupit tak na jeho odkaz, kde najdete všechny informace o něm. V případě bazénů se vám zobrazí informace o jejich objemu, potřebným prostorám a všechno příslušenství, které odpovídá tomuto modelu.V případě, že potřebujete získat konkrétní informace o nějakém příslušenství, jako mohou být schůdky, nebo solární sprcha, na odkaze každého modelu najdete specifické údaje jako mohou být jejich rozměry, nosnost, potřebná spojení nebo modely, se kterými jsou kompatibilní.Doufáme, že vám tato informace poslouží, aby vám objasnily vaše dotazy a pochybnosti. Každopádně můžete kontaktovat náš specializovaný personál na nadzemnichbazénech.com, který vám pomůže a také vás naorientuje ohledně produktů, které jsou kompatibilní a vhodné pro váš model bazénu, nebo pro bazén, který si chcete pořídit.Víte, že s námi můžete počítat, abychom vám pomohli a poradili ve všem, co budete potřebovat, jak nejlépe budeme moct.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 911 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Automatický bazénový vysavač Zodiac Vortex GV3420
 JOÃO (CALDAS DA RAINHA) el 06/11/2023 ... "Jsou velmi efektivní, a to jak ve svých službách, tak v celém procesu. S výběrem jsem velmi spokojen."
   Navíjecí zařízení pro nadzemní bazény Luxe Gre 621535
 CARLOS (CARTAXO) el 25/09/2023 ... "Rychlé a plánované dodání."
   Bazén Gre Sunbay Marbella 427x277x119 790096 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
 JOAO (CASAL DE CAMBRA) el 25/07/2023 ... "Vynikající služby a ještě lepší sledování doručení. 100% doporučitelné"
   Poloautomatický bazénový vysavač Professional Vac Gre 19007
   Bazén Gre Sunbay Safran 637x412x133 790089 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check) - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
 JOSÉ (VILANOVA DE AROUSA) el 17/07/2023 ... ""
   Bazén Gre Sunbay Safran 637x412x133 790089 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
 LUIS (PAREDES) el 15/07/2023 ... "Velmi dobré, vynikající dodání, dobrý produkt, spokojený."