Domácnost

Domácnost

V kategorii Domácnost můžete najít zboží pro zkrášlení a zpříjemnění vašeho domova od půdních schodů po kamna.

V naší sekci Domácnost máte k dispozici doplňky pro vybavení vašeho domova těmi nejlepšími instalacemi. Od zboží pro venkovní použití jako jsou Spa, lehátka a nafukovací čluny po zboží do domu jako jsou půdní schody nebo kamna.

Doplňky pro domácnost, Spa, a volnočasové aktivity

Pro domácnost vám nabízíme zboží, které vám umožní si ještě více užít vašeho domu. Máme kompletní nabídku Spa, kde najdete od ekonomických nafukovacích Spa po Spa s větším vybavením a možnostmi jako jsou Spa od Gre.

Domácnost


Také máte k dispozici katalog zboží na volnočasové aktivity jako jsou lehátka do vody a nafukovací čluny, na kterých si určitě užijeme hodně krásných chvil ve volném čase. Do domu máme pohodlný a vždy praktický nafukovací nábytek a matrace, nebo kompletní půdní schody a užitečná kamna.

Spa nám dají možnost si užívat relaxační koupele ve vlastním domě, protože je možné je mít uvnitř i venku. Mají hydraulický systém jetů a trysk vody, díky kterým si dáme bublinkovou koupel. U kompletnějších modelů najdete i systém ohřevu, abyste dosáhli příjemné teploty vody. K dispozici jsou různé velikosti, podle počtu míst pro pohodlnou koupel. Existují modely pro jednoho, nebo s místy až pro 6 lidí.

Nafukovací Spa od Intex nám nabízí ekonomické instalace se skvělým poměrem kvality a ceny. Tyto modely mají jety a mnoho trysk na vzdušné bublinky, aby dosáhli relaxační koupele. Pro čištění vody mívají součástí jednoduchou kartušovou filtraci.

Na druhou stranu Spa Gre mívají strukturu z ocele potaženou plastovým materiálem ABS, který je velmi odolný a uvnitř má akrylovou vložkou ergonomicky vytvarovanou do různých forem pro sezení a ležení, kde budeme moct relaxovat a užít si proudu jetů a trysek. Tyto modely mohou mít pro dezinfekci vody systém Ozónu, takže je možné je používat pravidelně, aniž byste se museli bát vlivu chemie, která je pro každodenní použití škodlivá na kůži.

Pro volnočasové aktivity máte k dispozici lehátka do vody nebo abyste si na ně mohli pohodlně lehnout na zahradě. Také najdete obří nafukovací ostrovy s veselými a originálními designy na kterých si užívat ve vodě. Pro výlety můžete získat nafukovací čluny s velkým výběrem velikostí a u mnohých s vybavením menším elektrickým čerpadlem pro nafouknutí. Také máte k dispozici nafukovací kajaky s jedním, nebo více místy, abychom mohli jet na vodu.

Do domu najdete praktickou nabídku nafukovacího nábytku s matracemi a gauči ve velkém výběru forem a velikostí. Jsou ideální pro rychlé a ekonomické zařízení domácnosti, nebo je mít doma pro příležitosti návštěv.

Také máme zajímavé půdní schody, které téměř nezabírají místo a většinou se používají pro umožnění přístupu na půdu, nebo do podkroví. Tyto schody ve složené formě zabírají téměř jen prostor za poklopem, takže jsou velmi užitečným, praktickým a ekonomickým řešením.

Pro zimní období máme také řadu elegantních a moderních kamen, které jsou inspirované stylem skandinávských kamen.