Robotické Vysavače Dolphin

Robotické Vysavače Dolphin

Robotické vysavače Dolphin vám pomůžou vyčistit dno vašeho bazénu. Garantie kvality Dolphin.

Úžasné bazénové vysavače Dolphin mají velmi detailní design a jsou za krásnou cenu. Vysavače jsou vybaveny jedinečným pásovým systémem, který jim umožňuje efektivní pohyb po velmi různých typech povrchu a systém kartáčů, který aktivně vykartáčuje řasy a baktérie.

Bazénová vysavač Dolphin kvalita a dobrá cena

Bazénové vysavače Dolphin představují širokou řadu automatických vysavačů, které mohou obsloužit všechny druhy bazénů od malých nadzemních po větší bazénové instalace. Velmi dobře vybavené vysavače s vysokou kvalitou za opravdu nízké ceny. Zajisté se jedná o značku, kterou musíme vzít v úvahu při výběru toho nejlepšího vybavení pro soukromé bazény všech druhů.

Robotické Vysavače Dolphin

%
Bazénové vysavače Dolphin jsou vysavače ze série E, která nabízí kompaktní a lehké vysavače s jednoduchou obsluhou, zatímco vysavače ze série Acuarius R mají větší výkonnost díky četným aktivním kartáčům, které optimalizují čištění, a dvojí filtrací, která zadržuje i ty nejmenší nečistoty.

Tyto vysavače mají výjimečné vlastnosti jako může být jejichaktivní kartáčový systém, který vyčistí i řasy a baktérie zachycené na zdech bazénu a vyčistí je tak do hloubky. U pokročilejších modelů je tento kartáčový systém rozdělen pro efektivnější čištění.

Nečistota, kterou kartáče nasbírají, projde filtrací vysavače, kde bazénový vysavač zachytí i ty nejjemnější částice a rychle tak zůstane jen čistá voda bez nečistot. U pokročilejších modelů je tento filtrační systém rozdělen pro optimální zadržení všech typů částic.

Díky jejich pásovému systému se pohybuje po celé bazénové instalaci rychle a bezpečně. Podle modelu mohou čistit pouze dno, nebo dno a zdi, nebo dno, zdi a vodní linku. Kromě toho nabízí vysavače připravené pro širokou škálu bazénů a s různou výkonností, abyste si mohli vybrat podle vlastních potřeb.

Navigační systém CleverClean je přítomen ve většině z poloautomatických vysavačů této značky tak, že vysavače vyčistí systematicky každý kout bazénu a nezůstane žádné místo bez vyčištění. Inteligentní systém s pokročilým ovládáním, který má vynikající výsledky překvapivé čistoty.

Díky extra filtraci a aktivním kartáčům, které vysavače mají snížíme potřebu chemických produktů potřebných pro čištění vody, protože voda nebude obsahovat tolik nečistot.

S těmito poloautomatickými vysavači bude práce na údržbě vaší bazénové instalace velmi pohodlná téměř bez námahy. Použití je snadné. Vysavač se připojí a nechá vykonávat svou práci. Mají rychlý a jednoduchý systém údržby, protože u většiny modelů je možné se téměř bez obtíží dostat shora k filtru.

Ve vašem online obchodě s důvěrou klientů, který se specializuje na svět bazénů můžete získat s veškerou zárukou tyto pokročilé vysavače. Využijte této příležitosti a kupte si kvalitní vysavač za nejlepší cenu. Máme rychlý a bezpečný systém dopravy, který vám přiveze zboží na vaši adresu v té nejkratší možné době.