Bazénové Vysavače

Bazénové Vysavače

Bazénové vysavače Vám pomůžou udržet váš bazén čistý. Vyberte si mezi Ručními, Poloautomatickými a Automatickými.

Na dně našeho bazénu se nevyhnutelně usazují částice, které vytvářejí povlak, který vypadá jako jemný zelený písek. Tento povlak musíme při údržbě bazénu odstranit a k tomu vám nabízíme Bazénové Vysavače, které odpovídají vašim konkrétním potřebám.

Jak vybrat ty nejlepší bazénové vysavače?

Vybrat si ten či onen vysavač bude záležet na velikosti vaší instalace. Nyní vám předkládáme několik krátkých indikací, abyste si vybrali ten nejvhodnější pro váš bazén:

Bazénové Vysavače


- Malé bazény, dětské bazénky a Spa: Tyto malé instalace je možné čistit s použitím pístových modelů. Toto příslušenství funguje jako stříkačka, kterou se nasaje voda. Tento model nepotřebuje připojení na hadice, ale slouží pouze pro malé bazény, protože u velkých by čištění dalo příliš mnoho práce.

- Malé a střední bazény: pro tento typ instalací, které mají jen kartušovou filtraci, nebo pískovou filtraci s čerpadlem, který má malý výkon, který není dostatečný pro bazénové vysavače, se doporučuje ruční vysavač typu Venturi. K tomuto vysavači se připojí zahradní hadice. Také vám může posloužit vysavač tipu Ledvinky, který je možné připojit na pískovou filtraci a má větší sací schopnost.

- Střední a velké bazény: To už přejdeme k použití poloautomatických vysavačů, které nám ušetří mnoho času a využijeme pro jejich činnost výkonu vodního čerpadla filtrace. Toto příslušenství jezdí po dně bazénu náhodnou trasou a vysává nečistoty, které cestou najde. Jako doplněk k tomuto systému se také doporučuje ruční model Ledvinka.

- Velké bazény: To nejefektivnější pro velké bazény je automatický vysavač, který funguje zcela nezávisle a není potřeba ho připojit na filtrační zařízení. Vysavač je naprogramován, aby vyčistil celý bazén a existují dokonce i takové, které se udrží na zdech bazénu a vyčistí je nebo i vodní linku.

Tady je naše široká nabídka, kterou pro vás máme k dispozici, abyste jste našli tu možnost, která se vám nejlépe hodí.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 478 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Poloautomatický bazénový vysavač Professional Vac Gre 19007
 ANTONIO (PÓVOA DA ISENTA) el 08/01/2024 ... "Doporučuji. velmi dobrá organizace a vstřícnost."
   Bazény Gre Kompozitní 410x124 KPCO41 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check) - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 ERIC (SERIGNAN) el 19/12/2023 ... "čeká na montáž... paleta dorazila v dobrém stavu, rychlé dodání, vaši telefonisté mě velmi dobře vedli při výběru bazénu."
   Kompletní Set na Údržbu Bazénu Gre 08050
 MARCIAL (GIJON) el 12/12/2023 ... "vše rychle a skvěle"
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 BERNARD (SAINT GEORGES SUR ALLIER) el 07/12/2023 ... "OBDRŽELA JAKO DÁREK OVÁLNÝ BAZÉN KP COV 52 A VYSAVAČ. NA JAŘE ČEKÁ NA MONTÁŽ"
   Bazén Gre Mauritius 350x132 KITPR358WO - Zlepšení:Filtrace o 6 m3/h a Bazénová Fólie 40/100 - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Automatický Bazénový Vysavač)
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 ESTRELLA (MONREAL DEL LLANO) el 28/11/2023 ... "Služba byla bezvadná, došlo k malému nedorozumění s dopravou, ale bylo to vyřešeno, jinak nebudu vědět, jestli jsem ještě šťastnější, dokud nebude sestaven."