Bazénové Vysavače

Bazénové Vysavače

Bazénové vysavače Vám pomůžou udržet váš bazén čistý. Vyberte si mezi Ručními, Poloautomatickými a Automatickými.

Na dně našeho bazénu se nevyhnutelně usazují částice, které vytvářejí povlak, který vypadá jako jemný zelený písek. Tento povlak musíme při údržbě bazénu odstranit a k tomu vám nabízíme Bazénové Vysavače, které odpovídají vašim konkrétním potřebám.

Jak vybrat ty nejlepší bazénové vysavače?

Vybrat si ten či onen vysavač bude záležet na velikosti vaší instalace. Nyní vám předkládáme několik krátkých indikací, abyste si vybrali ten nejvhodnější pro váš bazén:

Bazénové Vysavače


- Malé bazény, dětské bazénky a Spa: Tyto malé instalace je možné čistit s použitím pístových modelů. Toto příslušenství funguje jako stříkačka, kterou se nasaje voda. Tento model nepotřebuje připojení na hadice, ale slouží pouze pro malé bazény, protože u velkých by čištění dalo příliš mnoho práce.

- Malé a střední bazény: pro tento typ instalací, které mají jen kartušovou filtraci, nebo pískovou filtraci s čerpadlem, který má malý výkon, který není dostatečný pro bazénové vysavače, se doporučuje ruční vysavač typu Venturi. K tomuto vysavači se připojí zahradní hadice. Také vám může posloužit vysavač tipu Ledvinky, který je možné připojit na pískovou filtraci a má větší sací schopnost.

- Střední a velké bazény: To už přejdeme k použití poloautomatických vysavačů, které nám ušetří mnoho času a využijeme pro jejich činnost výkonu vodního čerpadla filtrace. Toto příslušenství jezdí po dně bazénu náhodnou trasou a vysává nečistoty, které cestou najde. Jako doplněk k tomuto systému se také doporučuje ruční model Ledvinka.

- Velké bazény: To nejefektivnější pro velké bazény je automatický vysavač, který funguje zcela nezávisle a není potřeba ho připojit na filtrační zařízení. Vysavač je naprogramován, aby vyčistil celý bazén a existují dokonce i takové, které se udrží na zdech bazénu a vyčistí je nebo i vodní linku.

Tady je naše široká nabídka, kterou pro vás máme k dispozici, abyste jste našli tu možnost, která se vám nejlépe hodí.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 481 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Poloautomatický bazénový vysavač Small Comfort Gre AR20682
   SHIPPING / PORTES / FRAIS / SPESE DI CONSEGNA
 VITOR (SANTA MARIA DA FEIRA) el 13/07/2022 ... "Všechno v klidu"
   Kompletní Set na Údržbu Bazénu Gre 08050
   SHIPPING / PORTES / FRAIS / SPESE DI CONSEGNA
 ELVIRA (ERVEDAL DA BEIRA OLIVEIRA DO HOSPITAL) el 12/07/2022 ... "bylo to velmi rychlé"
   Ruční bazénový vysavač Medium Vac Gre AR20637
   SHIPPING / PORTES / FRAIS / SPESE DI CONSEGNA
 JORGE (MAFRA) el 11/07/2022 ... "Rychlé dodání!"
   Bazén Gre Atlantis 730x375x132 KITPROV738 - Zlepšení:Filtrace o 6 m3/h a Bazénová Fólie 40/100&&&Příslušenství:E-Kit (Plachty + Blue Check)
   Automatický bazénový vysavač Track 4x4 Gre R44SP
 JOÃO (VISEU) el 11/07/2022 ... "Přišla rychle a kontaktovali nás pro předání."
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Automatický bazénový vysavač Track 4x4 Gre R44SP
 CLAUDIO (SAMORA CORREIA) el 10/07/2022 ... "pozorní a rychlí"