Bazénové Vysavače

Bazénové Vysavače

Bazénové vysavače Vám pomůžou udržet váš bazén čistý. Vyberte si mezi Ručními, Poloautomatickými a Automatickými.

Na dně našeho bazénu se nevyhnutelně usazují částice, které vytvářejí povlak, který vypadá jako jemný zelený písek. Tento povlak musíme při údržbě bazénu odstranit a k tomu vám nabízíme kompletní řadu bazénových vysavačů, které odpovídají vašim konkrétním potřebám.

Jak vybrat ten nejlepší bazénový vysavač?

Vybrat si ten či onen vysavač bude záležet na velikosti vaší instalace. Nyní vám předkládáme několik krátkých indikací, abyste si vybrali ten nejvhodnější pro váš bazén:

Bazénové Vysavače


- Malé bazény, dětské bazénky a Spa: Tyto malé instalace je možné čistit s použitím pístových modelů. Toto příslušenství funguje jako stříkačka, kterou se nasaje voda. Tento model nepotřebuje připojení na hadice, ale slouží pouze pro malé bazény, protože u velkých by čištění dalo příliš mnoho práce.

- Malé a střední bazény: pro tento typ instalací, které mají jen kartušovou filtraci, nebo pískovou filtraci s čerpadlem, který má malý výkon, který není dostatečný pro využití bazénového vysavače, se doporučuje ruční vysavač typu Venturi. K tomuto vysavači se připojí zahradní hadice. Také vám může posloužit vysavač tipu Ledvinky, který je možné připojit na pískovou filtraci a má větší sací schopnost.

- Střední a velké bazény: To už přejdeme k použití poloautomatických vysavačů, které nám ušetří mnoho času a využijeme pro jejich činnost výkonu vodního čerpadla filtrace. Toto příslušenství jezdí po dně bazénu náhodnou trasou a vysává nečistoty, které cestou najde. Jako doplněk k tomuto systému se také doporučuje ruční model Ledvinka.

- Velké bazény: To nejefektivnější pro velké bazény je automatický vysavač, který funguje zcela nezávisle a není potřeba ho připojit na filtrační zařízení. Vysavač je naprogramován, aby vyčistil celý bazén a existují dokonce i takové, které se udrží na zdech bazénu a vyčistí je nebo i vodní linku.

Tady je naše široká nabídka, kterou pro vás máme k dispozici, abyste jste našli tu možnost, která se vám nejlépe hodí.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 490 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Ruční bazénový vysavač Little Vac Gre 08011A
   SHIPPING / PORTES / FRAIS / SPESE DI CONSEGNA
 MAITE (PEDREGUER) el 16/06/2022 ... "Velmi rychlé"
   Teleskopická tyč 2,40 m se 2 díly o 1,20 m Gre 40013
   Bazénová fólie pro dřevěné kulaté bazény Sunbay - Vyberte si velikost vašeho bazénu:412x119 Modrá 50/100 Vanille Šestihranný
 JEAN-PAUL (VILLENEUVE) el 14/06/2022 ... "Kvalita informací, o termínech a sledování. Důvěryhodná firma a dobrý poměr kvality a ceny."
   Automatický bazénový vysavač Kayak Clever Gre s Top Access RKC100J
 JONATHAN (LE LUC) el 31/05/2022 ... "Dobře, jak bylo inzerováno"
   Kompletní Set na Údržbu Bazénu Gre 08050
   Izotermické plachty Kulaté Gre - Vyberte si průměr vašeho bazénu:300 cm - 180 mikronů - CV300
   Bazén Wet 300x120 KIT300QWET.
 DIEGO (CHICLANA DE LA FRONTERA) el 25/05/2022 ... "Přišel v termínu, který mi řekli a všechno v pořádku. Jedno z balení nepřišlo, ale rychle to vyřešili a poslali ho za pár dní."
   Tester chlóru a pH Gre 40060
   Bazén Gre Fidji 300x120 KIT300ECO - Zlepšení:Filtrace o 6 m3/h&&&Příslušenství:Žádné
   Bazénová podložka kulatá Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:350 cm MPR350
   Automatický Bazénový Vysavač Gre na Dobíjecí Baterii.
 JESUS (URDA) el 25/05/2022 ... "Rychlé zaslání a velmi dobrá telefonická podpora."