Platba a Doručení

Způsob platby

Zákazník může provést platbu jedním z následujících způsobů:

bankovní převod

Bankovní převod. Můžete udělat bankovní převod ze své banky na jakýkoliv z našich účtů, které vám zašleme, jakmile bude potvrzena vaše objednávka. 

Kreditní nebo debetní karta. Můžete zaplatit vaší kartou Visa nebo Mastercard prostřednictvím našeho virtuálního POS se 128 bitovým zabezpečením SSL.

paypal

PayPal. Můžete zaplatit prostřednictvím PayPal, pokud máte účet v tomto systému.

Také umožňuje zaplatit jakoukoliv debetní, nebo kreditní kartou bez nutnosti účtu. 

Minimální částka k zaplacení objednávky bez zahrnutí platby za dopravu je: 1500 Kč.

Poznámka: V určitých případech si v zájmu prevence možného podvodu vyhrazujeme možnost požádat Zíkazníka o konkrétní způsob platby v případě, že nebude spolehlivě prokázána totožnost Zákazníka.

Důležitá informace pro společnosti s intrakomunitarním DPH

Naše webové stránky zahrnují automaticky DPH, protože našimi nejčastějšími klienty jsou fyzické osoby.
Pokud máte společnost se sídlem v České Republice a máte platné číslo DIČ, je možné vystavit fakturu bez daní, tak jak je stanoveno platnou legislativou. Vaše číslo DIČ musí být platné v systému VIES. (http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do).

Chcete-li realizovat objednávku osvobozenou od daní, musíte nás kontaktovat prostřednictvím našeho Klientského servisu PŘED realizací objednávky na našich webových stránkách a my vám vytvoříme individuální rozpočet pro vaší objednávku bez daňových přirážek.

 

Způsob, výdaje a doba dodání

Prodávající zasílá objednávky svým zákazníkům prostřednictvím různých přepravních společností s uznávanou národní a mezinárodní prestiží (DHL, Dachser, GLS, Fedex, UPS, podle každé objednávky). Datum dodání na adrese zákazníka závisí na dostupnosti zvoleného produktu a oblasti doručení. Dodací lhůtu a případné náklady na dopravu naleznete v souboru každého produktu. Před potvrzením objednávky bude zákazník informován o nákladech na dopravu a lhůtě dodání odpovídajících jeho objednávce. Lhůta dodání však může být změněna mimořádnými příhodami dopravce (nehody, nepříznivé klima a jiné podobné příčiny) a obtížemi s předáním zásilky (nepřítomnost v místě bydliště, špatně nebo neúplně zadané dodací údaje). Berte na vědomí, že kombinování zboží různých výrobců může zvýšit cenu za dopravu.

Zákazník musí zadat u každé objednávky jednu přesnou adresu. V případě, že by adresa byla nesprávná, zákazník na sebe vezme odpovědnost za uhrazení znovu zaslání zásilky. Zákazník musí zadat číslo mobilního telefonu země dodání zásilky, a na který odpoví osoba, která hovoří oficiální řečí této země. V případě, že bychom nemohli dokončit nějakou objednávku se s vámi spojíme, abychom vám nabídli to nejlepší řešení.

Nedoručujeme objednávky do P.O. boxů.

Dodací lhůta bude o 1 nebo 2 pracovní dny delší u měst s méně než 20 000 obyvatel, nebo dále než 25 km od okresního města.

Připomínáme, že u zásilek větších než 20 kg a zejména u paletovaných zásilek, jako jsou větší bazény, jej přepravní společnost dodá pouze ke dveřím na úrovni ulice. Smluvní doprava je výhradně ke dveřím na úrovni ulice vašeho domova. Klient musí převzít odpovědnost za přepravu zboží od dveří do svého domova. Naše produkty jsou dodávány v kamionech a uvedená adresa pro ně musí být dostupná. Pokud se vyskytnou potíže s přístupem (není asfaltový, nebezpečný nebo úzký přístup atd.) a doručení na uvedenou adresu není možné, bude ponecháno co nejblíže přístupu a nenese odpovědnost za žádné další poplatky z toho vyplývající. Tímto způsobem, pokud zákazník odmítne převzít zboží za výše stanovených podmínek a dojde k vrácení zásilky, budou veškeré náklady na dopravu účtovány v plné výši, a to jak za doručení objednávky, tak za vrácení.

V případě objednávek s více položkami, které mohou pocházet z různých skladů, je možné, že přijdou v několika zásilkách bez přidané ceny za dopravu, aby se co nejvíce snížila jejich dodací lhůta.

Ve chvíli převzetí zásilky je důležité, abyste se ujistili, že všechny krabice dorazily v perfektním stavu. V případě, že některá z nich bude mít známky vlhkosti, poničení, nebo že byly otevřeny nebo manipulovány, zaznamenejte to v dodacím listu PŘED PODEPSÁNÍM PŘEVZETÍ, a spojte se co nejdřív s naším Oddělením pro Klientský servis.

Prodávající neodpovídá za dodatečné výdaje ani vrácení zboží v důsledku zvláštních daní v místě určení, na celních úřadech apod. Zákazník musí zaplatit celní výdaje, které mohou vzniknout v souvislosti s přepravou jeho zásilky, a v případě, že Zákazník nebude spokojen, bude odpovědný za náklady na vrácení.

Naše společnost není zodpovědná za prodlení způsobené výrobou, expedicí nebo dodáním v důsledku vyšší moci mimo naši kontrolu.  Zákazník má vždy možnost zrušit objednávku a získat vrácení peněz bez jakýchkoli nákladů, pokud objednávka nebyla odeslána.

Děláme zásilky do velké části Evropy. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem v případě speciální potřeby.

 

 

Důvěra Online

Společnost patřící do Důvěra Online,

Maximální jistota při nákupu na internetu.