Platba a Doručení

Způsob platby

Zákazník může provést platbu jedním z následujících způsobů:

Kreditní, nebo Debetní kartou Může zaplatit kartou Visa, 4B, Mastercard a American Express prostřednictvím našeho elektronického TPE, s bezpečností SSL ze 128 Bits.

bankovní převod

Můžete provést převod ze své banky nebo nám platbu zaslat na kterýkoliv z našich bankovních účtů, které vám poskytneme při potvrzení objednávky.

paypal

PayPal. Můžete zaplatit přes Paypal, pokud máte otevřený účet v tomto systému.

Také můžete zaplatit jakoukoliv kreditní, nebo debetní kartou bez potřeby čísla účtu.

cetelem

Cetelem. Můžete zaplatit v několika splátkách dle výběru klienta za velmi výhodných podmínkách.

Tento způsob platby není v této chvíli aktivní.

sequra

Bezpečná. Podle výběru zákazníka můžete zaplatit v několika splátkách. Umožňuje také platby při převzetí (v objednávkách do částky 5500 Kč).

Tento způsob platby není v této chvíli aktivní.

bizum Bizum. Můžete objednávat a zaplatit přímo mobilním telefonem, bez použití kreditních karet nebo jiných údajů.

Minimální částka pro dopravu zdarma je 1500 Kč.

Poznámka: V určitých případech si v zájmu prevence možného podvodu vyhrazujeme možnost požádat Zíkazníka o konkrétní způsob platby v případě, že nebude spolehlivě prokázána totožnost Zákazníka.

Důležitá informace pro společnosti s intrakomunitarním DPH

Naše webové stránky zahrnují automaticky DPH, protože našimi nejčastějšími klienty jsou fyzické osoby.
Pokud máte společnost se sídlem v České Republice a máte platné číslo DIČ, je možné vystavit fakturu bez daní, tak jak je stanoveno platnou legislativou. Vaše číslo DIČ musí být platné v systému VIES. (http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do).

Chcete-li realizovat objednávku osvobozenou od daní, musíte nás kontaktovat prostřednictvím našeho Klientského servisu PŘED realizací objednávky na našich webových stránkách a my vám vytvoříme individuální rozpočet pro vaší objednávku bez daňových přirážek.

 

Způsob, výdaje a doba dodání

Prodávající zasílá objednávky svým zákazníkům prostřednictvím různých přepravních společností s uznávanou národní a mezinárodní prestiží (DHL, Dachser, GLS, Fedex, UPS, podle každé objednávky). Datum dodání na adrese zákazníka závisí na dostupnosti zvoleného produktu a oblasti doručení. Dodací lhůtu a případné náklady na dopravu naleznete v souboru každého produktu. Před potvrzením objednávky bude zákazník informován o nákladech na dopravu a lhůtě dodání odpovídajících jeho objednávce. Lhůta dodání však může být změněna mimořádnými příhodami dopravce (nehody, nepříznivé klima a jiné podobné příčiny) a obtížemi s předáním zásilky (nepřítomnost v místě bydliště, špatně nebo neúplně zadané dodací údaje). Berte na vědomí, že kombinování zboží různých výrobců může zvýšit cenu za dopravu.

Zákazník musí zadat u každé objednávky jednu přesnou adresu. V případě, že by adresa byla nesprávná, zákazník na sebe vezme odpovědnost za uhrazení znovu zaslání zásilky. Zákazník musí zadat číslo mobilního telefonu země dodání zásilky, a na který odpoví osoba, která hovoří oficiální řečí této země. V případě, že bychom nemohli dokončit nějakou objednávku se s vámi spojíme, abychom vám nabídli to nejlepší řešení.

Nedoručujeme objednávky do P.O. boxů.

Dodací lhůta bude o 1 nebo 2 pracovní dny delší u měst s méně než 20 000 obyvatel, nebo dále než 25 km od okresního města.

Připomínáme, že u zásilek větších než 20 kg a zejména u paletovaných zásilek, jako jsou větší bazény, jej přepravní společnost dodá pouze ke dveřím na úrovni ulice. Smluvní doprava je výhradně ke dveřím na úrovni ulice vašeho domova. Klient musí převzít odpovědnost za přepravu zboží od dveří do svého domova. Tímto způsobem, pokud zákazník odmítne převzít zboží za výše stanovených podmínek a dojde k vrácení zásilky, budou veškeré náklady na dopravu účtovány v plné výši, a to jak za doručení objednávky, tak za vrácení.

V případě objednávek s více položkami, které mohou pocházet z různých skladů, je možné, že přijdou v několika zásilkách bez přidané ceny za dopravu, aby se co nejvíce snížila jejich dodací lhůta.

Ve chvíli převzetí zásilky je důležité, abyste se ujistili, že všechny krabice dorazily v perfektním stavu. V případě, že některá z nich bude mít známky vlhkosti, poničení, nebo že byly otevřeny nebo manipulovány, zaznamenejte to v dodacím listu PŘED PODEPSÁNÍM PŘEVZETÍ, a spojte se co nejdřív s naším Oddělením pro Klientský servis.

Prodávající neodpovídá za dodatečné výdaje ani vrácení zboží v důsledku zvláštních daní v místě určení, na celních úřadech apod. Zákazník musí zaplatit celní výdaje, které mohou vzniknout v souvislosti s přepravou jeho zásilky, a v případě, že Zákazník nebude spokojen, bude odpovědný za náklady na vrácení.

Děláme zásilky do velké části Evropy. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem v případě speciální potřeby.

 

 

Důvěra Online

Společnost patřící do Důvěra Online,

Maximální jistota při nákupu na internetu.