Nákupní Podmínky

Tyto všeobecné smluvní podmínky se vztahují na všechny obchodní transakce prováděné v našem virtuálním obchodě NadzemníBazény.com, dále jen Prodávající. Další informace o prodejci a našich zásadách ochrany osobních údajů můžete najít na tomto odkaze, který se zobrazuje pod čarou každé stránky tohoto obchodu.

Prosíme, abyste si pečlivě přečetli tyto nákupní podmínky a naše zásady ochrany osobních údajů, než zahájíte objednávku. Pokud nesouhlasíte se všemi nákupními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů, neměli byste nic objednat.

 

1. Identifikace

Prodávající je součástí obchodní společnosti EYAROC COMPANY SL, s číslem registru v obchodním rejstříku CIF B06590913 a VAT ESB06590913, se sídlem na C / PANAMÁ N ° 28 06011 BADAJOZ (ŠPANĚLSKO). Zapsaná v Obchodním rejstříku v Badajozu, Svazek 505, Strana 116, Sekce 8ª, List BA-22.633, Zápis 1.

Veškerá komunikace může být směrována na sídlo společnosti, na telefonní číslo 234 076 000 nebo na e-mailovou adresu info@nadzemnibazeny.com.

 

2. Činnost

Prodejce se věnuje prodeji na dálku, přednostně online.

 

3. Obsah a informace poskytované na webových stránkách

Prodávající si vyhrazuje právo upravit obchodní nabídku prezentovanou na webových stránkách (úpravy zboží, cen, akcí a dalších obchodních a servisních podmínek) vždy, respektujíc v každém případě předem realizované a zaplacené prodeje. Prodávající vynakládá veškeré úsilí, aby v rámci svých možností nabídl informace obsažené na webových stránkách pravdivě a bez typografických chyb. V případě, že by kdykoliv došlo k pochybení tohoto typu, aniž by to bylo v úmyslu Prodávajícího, okamžitě by se přistoupilo k opravě.

Fotografie. U zboží s variantami nebo rozměry (na příklad: nadzemní bazény, filtrace, připojení) odpovídá uvedená fotografie jedné z dostupných variant a může se lišit od ostatních dostupných variant stejného zboží.

 

4. Systém prodeje

Zákazník si při nákupu může vybrat mezi různými způsoby, jak nám zaslat svou objednávku:

• Internet přes položku «nákupní košík»

• Telefonem na telefon klientského servisu: 234 076 000

• Na elektronické adrese info@nadzemnibazeny.com

 

5. Příslušné daně

Ceny produktů zobrazené na webových stránkách prodávajícího zahrnují příslušnou daň z přidané hodnoty (DPH).

Nákupy, které mají být doručeny na území kteréhokoliv z členských států Evropské unie, budou podléhat DPH.

Nákupy, které musí být doručeny na území nečlenských států Evropské unie nebo na území, kde jejich zdanění nepodléhá DPH, budou osvobozeny od DPH.

Stejně tak nákupy uskutečněné mezi společnostmi patřícími do členských států Evropské unie, ve kterých je klient registrován v evropském systému VIES (ověřeno na https://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/), bude fakturováno s osvobozením od DPH.

 

6. Způsob platby

Zákazník může provést platbu jedním z následujících způsobů:

bankovní převod

Bankovní převod. Můžete udělat bankovní převod ze své banky na jakýkoliv z našich účtů, které vám zašleme, jakmile bude potvrzena vaše objednávka. 

Kreditní nebo debetní karta. Můžete zaplatit vaší kartou Visa nebo Mastercard prostřednictvím našeho virtuálního POS se 128 bitovým zabezpečením SSL.

paypal

PayPal. Můžete zaplatit prostřednictvím PayPal, pokud máte účet v tomto systému.

Také umožňuje zaplatit jakoukoliv debetní, nebo kreditní kartou bez nutnosti účtu. 

Minimální částka k zaplacení objednávky bez zahrnutí platby za dopravu je: 1500 Kč.

Poznámka: V určitých případech si v zájmu prevence možného podvodu vyhrazujeme možnost požádat Zíkazníka o konkrétní způsob platby v případě, že nebude spolehlivě prokázána totožnost Zákazníka.

Důležitá informace pro společnosti s intrakomunitarním DPH

Naše webové stránky zahrnují automaticky DPH, protože našimi nejčastějšími klienty jsou fyzické osoby.
Pokud máte společnost se sídlem v České Republice a máte platné číslo DIČ, je možné vystavit fakturu bez daní, tak jak je stanoveno platnou legislativou. Vaše číslo DIČ musí být platné v systému VIES. (http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/vieshome.do).

Chcete-li realizovat objednávku osvobozenou od daní, musíte nás kontaktovat prostřednictvím našeho Klientského servisu PŘED realizací objednávky na našich webových stránkách a my vám vytvoříme individuální rozpočet pro vaší objednávku bez daňových přirážek.

 

7. Způsob, výdaje a doba dodání

Prodávající zasílá objednávky svým zákazníkům prostřednictvím různých přepravních společností s uznávanou národní a mezinárodní prestiží (DHL, Dachser, GLS, Fedex, UPS, podle každé objednávky). Datum dodání na adrese zákazníka závisí na dostupnosti zvoleného produktu a oblasti doručení. Dodací lhůtu a případné náklady na dopravu naleznete v souboru každého produktu. Před potvrzením objednávky bude zákazník informován o nákladech na dopravu a lhůtě dodání odpovídajících jeho objednávce. Lhůta dodání však může být změněna mimořádnými příhodami dopravce (nehody, nepříznivé klima a jiné podobné příčiny) a obtížemi s předáním zásilky (nepřítomnost v místě bydliště, špatně nebo neúplně zadané dodací údaje). Berte na vědomí, že kombinování zboží různých výrobců může zvýšit cenu za dopravu.

Zákazník musí zadat u každé objednávky jednu přesnou adresu. V případě, že by adresa byla nesprávná, zákazník na sebe vezme odpovědnost za uhrazení znovu zaslání zásilky. Zákazník musí zadat číslo mobilního telefonu země dodání zásilky, a na který odpoví osoba, která hovoří oficiální řečí této země. V případě, že bychom nemohli dokončit nějakou objednávku se s vámi spojíme, abychom vám nabídli to nejlepší řešení.

Nedoručujeme objednávky do P.O. boxů.

Dodací lhůta bude o 1 nebo 2 pracovní dny delší u měst s méně než 20 000 obyvatel, nebo dále než 25 km od okresního města.

Připomínáme, že u zásilek větších než 20 kg a zejména u paletovaných zásilek, jako jsou větší bazény, jej přepravní společnost dodá pouze ke dveřím na úrovni ulice. Smluvní doprava je výhradně ke dveřím na úrovni ulice vašeho domova. Klient musí převzít odpovědnost za přepravu zboží od dveří do svého domova. Naše produkty jsou dodávány v kamionech a uvedená adresa pro ně musí být dostupná. Pokud se vyskytnou potíže s přístupem (není asfaltový, nebezpečný nebo úzký přístup atd.) a doručení na uvedenou adresu není možné, bude ponecháno co nejblíže přístupu a nenese odpovědnost za žádné další poplatky z toho vyplývající. Tímto způsobem, pokud zákazník odmítne převzít zboží za výše stanovených podmínek a dojde k vrácení zásilky, budou veškeré náklady na dopravu účtovány v plné výši, a to jak za doručení objednávky, tak za vrácení.

V případě objednávek s více položkami, které mohou pocházet z různých skladů, je možné, že přijdou v několika zásilkách bez přidané ceny za dopravu, aby se co nejvíce snížila jejich dodací lhůta.

Ve chvíli převzetí zásilky je důležité, abyste se ujistili, že všechny krabice dorazily v perfektním stavu. V případě, že některá z nich bude mít známky vlhkosti, poničení, nebo že byly otevřeny nebo manipulovány, zaznamenejte to v dodacím listu PŘED PODEPSÁNÍM PŘEVZETÍ, a spojte se co nejdřív s naším Oddělením pro Klientský servis.

Prodávající neodpovídá za dodatečné výdaje ani vrácení zboží v důsledku zvláštních daní v místě určení, na celních úřadech apod. Zákazník musí zaplatit celní výdaje, které mohou vzniknout v souvislosti s přepravou jeho zásilky, a v případě, že Zákazník nebude spokojen, bude odpovědný za náklady na vrácení.

Naše společnost není zodpovědná za prodlení způsobené výrobou, expedicí nebo dodáním v důsledku vyšší moci mimo naši kontrolu.  Zákazník má vždy možnost zrušit objednávku a získat vrácení peněz bez jakýchkoli nákladů, pokud objednávka nebyla odeslána.

Děláme zásilky do velké části Evropy. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem v případě speciální potřeby.

 

8. Co je důležité mít v ohledu při instalaci našeho zboží.

Mnoho našich produktů vyžaduje složitou instalaci, doporučujeme vám, abyste si před zahájením montáže přečetli návod k použití a zkontrolovali, zda jste obdrželi všechny součásti.

V případě, že potřebujete provést jakoukoli práci na instalaci našich produktů, ujistěte se, že jste produkt obdrželi v dokonalém stavu, než jí provedete.

V případě, že chcete využít některé z nabídek instalace nabízených na našich webových stránkách, měli byste vědět, že jsou realizovány jedním z Oficiálních Technických servisů dané značky. Prodávající nabízí možnost sloužit jako prostředník mezi zákazníkem, výrobcem a jím určeným Technickým servisem. Toto zprostředkování končí ve chvíli prvního kontaktu se zákazníkem. Prodávající je osvobozen od odpovědnosti za cokoliv ve vztahu s vlastní instalací (doba, provedení a výsledek), za což má plnou odpovědnost společnost, která instalaci provádí.

 

9. Zákaznická práva

Zákazník má možnost zrušit svou objednávku kdykoli a bez jakýchkoli nákladů za předpokladu, že zrušení bude sděleno před poskytnutím objednávky přepravci k odeslání. V případě personalizovaných produktů vyrobených speciálně pro Zákazníka (kde Zákazník může změnit text, tvar, barvu, velikost atd.) Musí být uvedené zrušení bez poplatku provedeno před výrobou uvedeného zboží.

 

10. Právo na Odstoupení a Podmínky Vrácení

Není-li zákazník se svým nákupem spokojen, má na uplatnění svého práva na odstoupení lhůtu 14 kalendářních dnů ode dne převzetí objednávky, aniž by musel uvádět důvod.

Zákazník nám musí zboží vrátit na adresu, kterou uvedeme po obdržení jeho rozhodnutí odstoupit od smlouvy bez zbytečného odkladu a v každém případě nejpozději do 14 kalendářních dnů ode dne, kdy nám nahlásí jeho rozhodnutí o odstoupení od smlouvy. Zákazník přebírá odpovědnost za vrácení zařízením a platbou dopravy.

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vrácení sdělená nebo zaslaná mimo stanovené lhůty nebo zboží, které není ve stejném stavu, ve kterém bylo zákazníkem převzaty (například: vrácení špinavých, rozbitých nebo poškrábaných produktů). Zboží bude bráno jako celek nezávisle na součástech k montáži.

Pro vrácení musí být zboží v perfektním stavu a v původním obalu, jinak by mohlo dojít k znehodnocení zboží.

Jakmile obdržíme vrácené zboží a potvrdíme jeho perfektní stav, přistoupíme k vrácení celé částky stejným způsobem platby, jakou Zákazník zvolil, v lhůtě kratší než 14 kalendářních dnů.

Právo na odstoupení není možné vyžadovat v případě zboží jasně individualizovaném, nebo vyrobeném na míru pro každého zákazníka, například krycí plachty s rozměry zadanými Zákazníkem. U těchto druhů objednávek je možné zboží vrátit pouze při prokázané vadě na výrobě.

U zásilek vráceného zboží, které obsahuje chemické výrobky, je zákazník povinen je uskutečnit prostřednictvím přepravní společnosti ADR (speciální přeprava nebezpečných a / nebo hořlavých věcí). Přeprava těchto produktů standardními kurýrními službami, poštou nebo dokonce soukromou dopravou je zakázána zákonem.

V případě jakéhokoli incidentu souvisejícího s vrácením zboží z našeho obchodu můžete kontaktovat náš Klientský servis prostřednictvím e-mailu: info@nadzemnibazeny.com.

Níže naleznete vzorový formulář, který můžete použít k uplatnění svého práva na odstoupení.

FORMULÁŘ NA ODSTOUPENÍ

 

11. Elektronická fakturace

Zároveň vám chceme připomenout, že záruka na zboží je podle zákona od chvíle převzetí, takže tím nebude vaše záruka zkrácena.

Zákazník si může stáhnout uvedenou elektronickou fakturu přímo ze svého Zákaznického účtu nebo o ni požádat e-mailem na našem Klientském servisu. Pokud si klient přeje obdržet vytištěnou verzi faktury, může požádat o její zaslání poštou.

 

12. Záruka

Podle zákonem stanovených pravidel poskytuje prodejce na své výrobky záruku po dobu tří let od data dodání. (2 roky pro objednávky uskutečněné před 1. 1. 2022). Zákazník musí informovat Prodávajícího o neshodě s jeho výrobkem do dvou měsíců od chvíle, kdy se o ní dozvěděl. V případě vadného produktu v záruce provede prodejce jeho opravu nebo výměnu, a to buď přímo, nebo prostřednictvím technických / poprodejních služeb zastoupených značek. Toto vyřízení je bezplatné.

U produktů, u nichž výrobce nabízí rozšířenou komerční záruku, musí zákazník po uplynutí zákonné záruční doby kontaktovat přímo výrobce produktu prostřednictvím informací uvedených na daném produktu..

Ze záruky budou vyloučeny nedostatky způsobené případnou nedbalostí, nárazem, nesprávným zacházením nebo manipulací, nevhodným napětím, a také materiály podléhající opotřebení v důsledku běžného používání.

Pokud je použití záruky oprávněné, bude rozhodnuto o opravě, výměně zboží, slevě nebo ukončení smlouvy v zákonem stanovených podmínkách.

Záruka ztratí svou hodnotu v následujících případech:

- Pozmění se, upraví, nebo nahradí údaje záruky nebo faktury nákupu.

- Pokud se manipuluje, nebo upraví jak identifikační číslo tak i samotné zboží v záruce bez vědomí Technického servisu.

Pro využití záruky musí zákazník předložit nákupní fakturu nebo údaje o objednávce, aby jednoznačně identifikoval nákup. Chcete-li získat souhlas se zárukou, obraťte se na Prodejce prostřednictvím e-mailu na adrese info@nadzemnibazeny.com. Nevyhnutelné výdaje ponese Prodávající.

 

13. Povinnosti Zákazníka

Zákazník se zavazuje poskytnout vždy přesné informace o požadovaných údajích v registračním formuláři uživatelů, nebo při objednávce, a v případě změn je vždy aktualizovat.

Zákazník se zavazuje přijmout všechna ustanovení a podmínky obsažené v těchto všeobecných smluvních podmínkách s tím, že zahrnují nejlepší možné záměry ve službách, které Prodávající provází.

Zákazník se zavazuje uchovat své osobní přístupové heslo k našemu webu v tajnosti a s maximální pečlivostí.

Zákazník se zavazuje umožnit doručení objednávky uvedením adresy, na kterou lze objednávku doručit v rámci obvyklého a přiměřeně širokého harmonogramu dodání zboží (pondělí až pátek od 10:00 do 14:00 a od 16:00 do 19: 00). Přepravní společnost není povinna doručit vaši objednávku mimo její běžné dodací hodiny. V případě porušení této povinnosti ze strany klienta nebude prodávající odpovědný za zpoždění nebo nemožnost doručení objednávky požadované zákazníkem.

Zákazník je povinen poskytnout prodejci platné telefonní číslo ze stejné země, kam má být doručena jeho objednávka, a na který odpoví osoba, která hovoří úředním jazykem cílové země.

14. Informace o likvidaci odpadu z elektronických zařízení WEEE

 

Není dovoleno vyhodit elektronická a elektrická zařízení (“EEZ”) do běžného domácího odpadu, nebo jakéhokoliv, který není pro to určen, ani je odhodit venku. Baterie a akumulátory, které nejsou v rámci EEZ, musí být od nich odděleny. Zákazník může po použití baterie jí odložit na místa k tomu určená dle svého výběru. Odpady EEZ („WEEE“) musí být doprovázeny následujícími symboly, které označují, že vyhovují směrnici 2012/19 / EU, Královské Vyhlášce 110/2015 a dalším příslušným předpisům („předpisy WEEE“) v oblasti odpadu elektrických a elektronických zařízení („WEEE“), včetně identifikace škodlivých látek, konkrétně „Cd“ pro kadmium, „Hg“ pro rtuť a „Pb“ pro olovo:

V důsledku toho může zákazník při nákupu produktu, který má status EEZ, v souladu s výše uvedeným, dodat prodávajícímu ekvivalentní WEEZ (za podmínek stanovených v příslušných předpisech) v místě dodání EEZ, nebo na adresu Klienta, kam jsou EEZ dodána. V případě, že klient požaduje vyzvednutí WEEZ u sebe doma, musí o něj požádat zákaznický servis prodejce před zadáním objednávky..

Zákazník je povinen bezpečně zabalit EEZ pro přepravu, použít k tomu pevný obal, který zabrání pohybu zařízení a pokud to bude nutné použít potřebnou výplň (např. noviny). Zákazník se musí ujistit, že v zásilce jsou EEZ odděleny od baterií a akumulátorů, které se dají vyjmout, a také odstranit svoje osobní údaje.

Vše uvedené v této kapitole nebere uživateli právo na volné a bezplatné vyhození EEZ na sběrných místech určených místním úřadem a výrobci EEZ podle platných předpisů.

 

15. Platné právní předpisy a příslušná jurisdikce

Tyto všeobecné podmínky se řídí španělskými právními předpisy a jurisdikcí. Stejně tak jakožto společnost, která patří do Důvěra Online a v souladu s jeho etickým kodexem, může Zákazník v případě sporů týkajících se uzavírání smluv a reklam online, ochrany údajů a ochrany nezletilých, využít systém mimosoudního řešení sporů na Důvěra Online (www.confianzaonline.es).

Stejně tak může jakoukoliv reklamaci podat na evropské plataformě řešení sporů online.

 

 

Důvěra Online

Společnost patřící do Důvěra Online,

Maximální jistota při nákupu na internetu.