Kompozitní Bazény

Kompozitní Bazény

Kompozitní bazény jsou vyrobeny z kompozitního materiálu poslední generace ze směsi dřeva a pryskyřice, která nehnije ani nedělá třísky.

Bazény z kompozitního dřeva mají zpracování s veškerou krásou dřeva díky novince kompozitního materiálu s velikou odolností, který nepotřebuje údržbu. Nikdy nebylo tak snadné vlastnit bazénovou instalaci ve dřevěném zpracování s kvalitní estetikou a vybavením, abyste si mohli užívat koupání celé léto.

Bazény z kompozitního dřeva, poslední novinka ve zpracování dřeva

Bazény z kompozitního dřeva jsou bazénové instalace o výšce 124 cm z kompozitního materiálu, který zachovává pocit dřeva a udržuje si vynikající estetický dojem.

Kompozitní Bazény


Kompozitní materiál, ze kterého jsou tyto bazény ze série Kompozitní kombinují pryskyřici a dřevo. Výsledkem je složenina, která je odolnější než dřevo, takže se neštípí při úderu a nepotřebuje údržbu, protože nepodléhá hnilobě v kontaktu s vodou nebo s vnějšími činiteli. Tato řada se sestavuje z panelů o šířce 40 mm, které jí dávají velikou odolnost a dlouhou životnost. Tyto vlastnosti struktury jsou doplněné velmi tlustou bazénovou fólií připravenou tak, aby byla velmi odolná a měla dlouhou životnost.

Tato řada zahrnuje vnější kompozitní schůdky, které vypadají jako dřevěné, a uvnitř jsou z nerezové ocele. Perfektní kombinace, která umožňuje snadný přístup do bazénové instalace.

Tyto bazény mají zapuštěný trám lehce pod zem, díky kterému nepotřebuje u oválných modelů mít boční opěry, takže se velmi ušetří na zabraném prostoru a zároveň osvobodíme boční strany od překážek, takže je přístup k bazénu volný.

K dispozici je v několika velikostech, abyste si vybrali tu, která se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám. V kulatém tvaru máme modely o průměru 386 cm a oválné o délce 526 cm, 660 cm a 806. Celá Kompozitní série zahrnuje pískovou filtraci a skimmer, což velice usnadňuje práci na údržbě vody.

Luxus dřeva ve zpracování, které nepotřebuje údržbu, tyto skvělé bazény jsou novinkou připravenou pro vaše pohodlí a relax v letních měsících.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 34 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazény Gre Kompozitní 326x186x96 KPCOR2814 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 FRANCESC (IGUALADA) el 02/06/2022 ... "Všechno perfektní, dobré možnosti nákupu a dobré služby."
   Navíjecí zařízení pro nadzemní bazény Luxe Gre 621535
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM40
   Bazény Gre Kompozitní 664x386x124 KPCOV66 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Automatický bazénový vysavač Kayak Future Gre s Aqua Smart System Top Access RKFA100
 FREDERIC (SOMZEE) el 27/02/2022 ... "Velmi rychlé dodání"
   Bazény Gre Kompozitní 326x326x96 KPCOR28 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 FRANCESCA (MARTINENGO) el 21/02/2022 ... "Zboží doručeno v termínu. Čekám na postavení bazénu... Zatím jsem ještě ani neotevřela balení"
   Bazény Gre Kompozitní 326x186x96 KPCOR2814 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ano (Ruční AR20641)
 NURIA (RONDA) el 14/02/2022 ... "Dobré ceny, poradí vám, rychle odpoví na zavolání a emaily, milí a slušní."
   Bazény Gre Kompozitní 410x124 KPCO41 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ne
 FREDERIC (BEAUMES DE VENISE) el 08/06/2021 ... "Perfektní od začátku do konce. Bravo, a děkuji za všechno."