Kompozitní Bazény

Kompozitní Bazény

Kompozitní bazény jsou vyrobeny z kompozitního materiálu poslední generace ze směsi dřeva a pryskyřice, která nehnije ani nedělá třísky.

Kompozitní Bazény mají zpracování s veškerou krásou dřeva díky novince kompozitního materiálu s velikou odolností, který nepotřebuje údržbu. Nikdy nebylo tak snadné vlastnit bazénovou instalaci ve dřevěném zpracování s kvalitní estetikou a vybavením, abyste si mohli užívat koupání celé léto.

Kompozitní Bazény, poslední novinka ve zpracování dřeva

Kompozitní Bazény jsou bazénové instalace o výšce 124 cm z kompozitního materiálu, který zachovává pocit dřeva a udržuje si vynikající estetický dojem.

Kompozitní Bazény


Kompozitní materiál, ze kterého jsou tyto bazény ze série Kompozitní kombinují pryskyřici a dřevo. Výsledkem je složenina, která je odolnější než dřevo, takže se neštípí při úderu a nepotřebuje údržbu, protože nepodléhá hnilobě v kontaktu s vodou nebo s vnějšími činiteli. Tato řada se sestavuje z panelů o šířce 40 mm, které jí dávají velikou odolnost a dlouhou životnost. Tyto vlastnosti struktury jsou doplněné velmi tlustou bazénovou fólií připravenou tak, aby byla velmi odolná a měla dlouhou životnost.

Tato řada zahrnuje vnější kompozitní schůdky, které vypadají jako dřevěné, a uvnitř jsou z nerezové ocele. Perfektní kombinace, která umožňuje snadný přístup do bazénové instalace.

Tyto bazény mají zapuštěný trám lehce pod zem, díky kterému nepotřebuje u oválných modelů mít boční opěry, takže se velmi ušetří na zabraném prostoru a zároveň osvobodíme boční strany od překážek, takže je přístup k bazénu volný.

K dispozici je v několika velikostech, abyste si vybrali tu, která se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám. V kulatém tvaru máme modely o průměru 386 cm a oválné o délce 526 cm, 660 cm a 806. Celá Kompozitní série zahrnuje pískovou filtraci a skimmer, což velice usnadňuje práci na údržbě vody.

Luxus dřeva ve zpracování, které nepotřebuje údržbu, tyto skvělé bazény jsou novinkou připravenou pro vaše pohodlí a relax v letních měsících.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 42 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check) - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ano (Automatický RBR60)
 BENOIT (MOUZILLON) el 19/01/2024 ... "není co říct"
   Bazény Gre Kompozitní 410x124 KPCO41 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check) - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 ERIC (SERIGNAN) el 19/12/2023 ... "čeká na montáž... paleta dorazila v dobrém stavu, rychlé dodání, vaši telefonisté mě velmi dobře vedli při výběru bazénu."
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 BERNARD (SAINT GEORGES SUR ALLIER) el 07/12/2023 ... "OBDRŽELA JAKO DÁREK OVÁLNÝ BAZÉN KP COV 52 A VYSAVAČ. NA JAŘE ČEKÁ NA MONTÁŽ"
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 THIERRY (LA DESTROUSSE) el 27/11/2023 ... "Objednáno a dodáno s profesionalitou, zbývá jen bazén smontovat."
   Bazény Gre Kompozitní 664x386x124 KPCOV66 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB) - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 JUAN (CARRION DE CALATRAVA) el 26/09/2023 ... "Dobrá cena a dobré služby, vřele doporučujeme"