Kompozitní Bazény

Kompozitní Bazény

Kompozitní bazény jsou vyrobeny z kompozitního materiálu poslední generace ze směsi dřeva a pryskyřice, která nehnije ani nedělá třísky.

Bazény z kompozitního dřeva mají zpracování s veškerou krásou dřeva díky novince kompozitního materiálu s velikou odolností, který nepotřebuje údržbu. Nikdy nebylo tak snadné vlastnit bazénovou instalaci ve dřevěném zpracování s kvalitní estetikou a vybavením, abyste si mohli užívat koupání celé léto.

Bazény z kompozitního dřeva, poslední novinka ve zpracování dřeva

Bazény z kompozitního dřeva jsou bazénové instalace o výšce 124 cm z kompozitního materiálu, který zachovává pocit dřeva a udržuje si vynikající estetický dojem.

Kompozitní Bazény


Kompozitní materiál, ze kterého jsou tyto bazény ze série Kompozitní kombinují pryskyřici a dřevo. Výsledkem je složenina, která je odolnější než dřevo, takže se neštípí při úderu a nepotřebuje údržbu, protože nepodléhá hnilobě v kontaktu s vodou nebo s vnějšími činiteli. Tato řada se sestavuje z panelů o šířce 40 mm, které jí dávají velikou odolnost a dlouhou životnost. Tyto vlastnosti struktury jsou doplněné velmi tlustou bazénovou fólií připravenou tak, aby byla velmi odolná a měla dlouhou životnost.

Tato řada zahrnuje vnější kompozitní schůdky, které vypadají jako dřevěné, a uvnitř jsou z nerezové ocele. Perfektní kombinace, která umožňuje snadný přístup do bazénové instalace.

Tyto bazény mají zapuštěný trám lehce pod zem, díky kterému nepotřebuje u oválných modelů mít boční opěry, takže se velmi ušetří na zabraném prostoru a zároveň osvobodíme boční strany od překážek, takže je přístup k bazénu volný.

K dispozici je v několika velikostech, abyste si vybrali tu, která se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám. V kulatém tvaru máme modely o průměru 386 cm a oválné o délce 526 cm, 660 cm a 806. Celá Kompozitní série zahrnuje pískovou filtraci a skimmer, což velice usnadňuje práci na údržbě vody.

Luxus dřeva ve zpracování, které nepotřebuje údržbu, tyto skvělé bazény jsou novinkou připravenou pro vaše pohodlí a relax v letních měsících.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,7 o 5 na 30 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazény Gre Kompozitní 410x124 KPCO41 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ne
 FREDERIC (BEAUMES DE VENISE) el 08/06/2021 ... "Perfektní od začátku do konce. Bravo, a děkuji za všechno."
   Bazény Gre Kompozitní 326x186x96 KPCOR2814 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ano (Ruční AR20641)
 MIQUEL-ANGEL (BIGUES I RIELLS) el 02/04/2021 ... "Filtrační čerpadlo příliš velké"
   Bazény Gre Kompozitní 326x186x96 KPCOR2814 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ano (Ruční AR20641)
 CHRIS (KRONBERG) el 30/03/2021 ... "Zaslání po částech, pomalé vrácení peněz, a dlouhé dodací lhůty, ALE tým zákaznického servisu velmi sympatický (Hektor)"
   Bazény Gre Kompozitní 664x386x124 KPCOV66 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 DENNIS (HAMM) el 30/03/2021 ... "Super! Moc děkuji! Všechno dopadlo úžasně!"
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Kompletní Set na Údržbu Bazénu Gre 08050
   Solný Chlorátor Gre pro Nadzemní nebo Zapuštěné Bazény - Objem: Pro bazény do 60 m3.&&&Kontrola pH: S kontrolou pH
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM30
   Vanička na omytí nohou Gre LP01
   Zimní dilatační Plovák Gre 40580
 MARC (MARIAKERKE) el 07/03/2021 ... "Dobré služby, pomůžou ti a dostaneš odpověď v nejkratší možné době. Moc rád jsem s vámi spolupracoval. Teď už jen bazén postavit! Děkuji"