Kdo Jsme

NÁŠ TÝM

NadzemníBazény.com je složen z týmu profesionálů s obsáhlými zkušenostmi v sektoru nadzemních bazénů a příslušenství.

Specializujeme se na obchod B2B y B2C, propojený s několika platebními bránami prodeje různého zboží nabízeného na internetu. Jsme specialisté v prodeji On-Line.

Jedním z hlavních cílů našeho obchodu je spokojenost našich klientů. Rádi bychom nabídli naše služby za bezkonkurenční ceny, aniž abychom zanedbali klientský servis a osobní přístup k našim klientům. Naše práce nás baví a to je znát na kvalitě našich služeb a zboží.

  • Zboží vysoké kvality
  • Ty nejlepší služby klientského servisu
  • Záruka Nejnižší Ceny

Jsme experti v Nadzemních bazénech

Náš tým bude pracovat společně s vámi, aby zajistil, že váš nákup se plně přizpůsobí vašim potřebám a zároveň vám zprostředkuje montáž nebo instalaci kteréhokoliv z našich produktů.

NAŠE FIRMA

Kdo jsme

EYAROC COMPANY SL

VAT: ESB06590913

info@nadzemnibazeny.com

Telefon:  234 076 000

c/ Panamá Nº 28

BADAJOZ (06011)

Španělsko

NÁZORY

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 4596 názory (otevřít vše)
   JOSÉ (HUMANES) el 31/07/2021 ... "Jsem spokojený se zbožím, které jsem dostal (ještě něco chybí) a s vašim obchodem, protože jsem v něm našel zboží z oblasti bazénů, které jsem nikde jinde nenašel."
   ARLINDO (CHARNECA DA CAPARICA - AROEIRA) el 27/07/2021 ... "Vynikající služby. Dodání před termínem. Zboží odpovídá informacím na portálu."
   ÂNGELO (ENTRONCAMENTO) el 26/07/2021 ... "Nebyl problém s nákupem. Měli byste dát vědět čas před chvílí doručení. Balení bylo trochu poškozené."

 

 

Důvěry Online

Firma členem Důvěry Online,

maximální jistota při nákupu u nás přes Internet.