Bazény Naturalis

Bazény Naturalis

Bazény Naturalis jsou bazény z betonu s dekórem dřeva. Zasílají se bez montáže, což snižuje cenu jejich výroby.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.

Bazény Naturalis jsou bazénové instalace, které jsou vyrobené tak, aby měly estetiku dřeva bez nevýhod, které dřevo má. Jejich struktura je totiž z velmi odolných betonových panelů s dlouhou životností, na které se nanese barevný nátěr s velmi dosaženým dekórem imitujícím dřevo.

Bazény Naturalis z betonu s dekórem dřeva

Bazény Naturalis

Bazény Naturalis mají podobný systém konstrukce jako můžeme vidět u ostatních nadzemních bazénů, ale s tou výhodou, že jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který dlouho vydrží. Struktura těchto modelů je sestavena z odolných betonových panelů, které tvoří pevnou strukturu, která se rychle sestaví. Tato struktura je doplněna velmi tlustou bazénovou fólií, která drží vodu. Bez pochyby se jedná o inovující produkt, který má úžasné vlastnosti.

Jejich dekorace napodobuje dřevo, je velmi elegantní a vynikne na naší zahradě, ale zároveň nám ušetří problémy, které můžete mít s pravým dřevem. Budete mít bazén s překrásnou dekorací a minimální údržbou. Nebudete se muset bát, že instalace podlehne vlhkosti, nebo škůdcům, kteří ničí dřevo, protože se jedná o beton, který je odolný i v mrazu.

Bazény Naturalis jsou vyrobeny tak, že jejich instalace na zahradě, nebo dvorku musí být polozapuštěná minimálně 40, nebo 50 cm, podle výšky modelu. Díky vysoké odolnosti materiálu mohou být také zcela zapuštěny.

Když máte hotovou vykopávku a betonovou základnu můžete provést instalaci bazénu, která může být hotová do dvou dnů. Montáž je tedy snadná a rychlá a konečný výsledek pevný, protože se jedná o snadný systém konstrukce podobný ostatním nadzemním bazénům.

K dispozici je několik velikostí v obdélníkovém, kruhovém a oválném tvaru tak, že se přizpůsobí mnoha možnostem prostoru. Obdélníkové Naturalis jsou opravdu unikátní mezi modely, které jsou na trhu. Tento typ struktury je možný jen když jsou dostatečně pevné, aby udržely nápor vody. Žádný bazén této řady nemá boční opěry, které by vyčnívaly na strany, jak je běžné u ostatních nadzemních bazénů s podobnými charakteristikami.

V kulaté formě je můžeme najít se strukturou s deseti stranami – hexagonální. Oválný tvar má podobnou strukturu jako obdélníkové, jen mají skosené hrany, což má hezký estetický efekt a usnadňuje přístup k bazénu.

Filtrační systém těchto bazénů je prostřednictvímfiltračního skimmeru poháněného vodním čerpadlem. Tento filtrační skimmer má uvnitř kartušovou vložku s velkou filtrační plochou a z jemného materiálu, který umožňuje zachytit všechny nečistoty ve vodě. Voda je naháněna prostřednictvím vodního čerpadla. Jedná se o jednoduchý, ale velice praktický filtrační systém.

Tyto bazény jsou vybavené bazénovou fólií o tloušťce 0,75 mm, což je velmi solidní tloušťka, která je stejně jako celková struktura připravená tak, aby dlouho vydržela. Kromě toho máte možnost si vybrat dekór bazénové fólie mezi mnoha možnostmi, takže si můžeme zvolit různou barvu, nebo kachličkový vždy elegantní vzor.

Kromě toho má další mnohé detaily jako jsou schůdky, které jsou zvenku jiné než uvnitř, nebo bazénová podložka, abychom chránili bazénovou fólii od možného poškození. Výsledkem je inovující bazén, který nám umožní si užívat koupání na naší zahradě po dlouhá léta.