Elektrické Bazénové Vysavače

Elektrické Bazénové Vysavače

Elektrické bazénové vysavače vám pomůžou vyčistit dno vašeho bazénu.

Nabízíme kompletní výběr elektrických bazénových vysavačů těch nejvíce prestižních značek v tomto sektoru jako může být mezi jinými Zodiac, Delphin, Astralpool a Gre. Jsou to mezinárodně známé značky, které mají kvalitní vybavení v široké škále výkonnosti a specifikací. Velký výběr modelů, mezi kterými jsme si jistí, že najdete ten nejlepší pro vás, který se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám.

Velký výběr elektrických bazénových vysavačů všech značek

Elektrické bazénové vysavače mají velmi automatizovaný systém, který umožňuje čistit bazén pohodlně, téměř bez námahy. To velmi usnadňuje práci na údržbě naší bazénové instalace. Určitě se bude jednat o jednu z dobře zvolených investic, díky pohodlí a ušetření času v porovnání s ručními vysavači.

Elektrické Bazénové Vysavače


Elektrické bazénové vysavače fungují většinou jako automatické vysavače, které se pohybují samostatně po celém povrchu bazénu. Každý model má podle své značky různý navigační systém, který umožňuje efektivní dráhu a optimalizuje čas trvání čištění.

Tyto vysavače mají většinou velmi jednoduché uvedení do provozu tak, že se prostě jen připojí k elektřině, vybere program, který si přejete a vloží do bazénu. Vysavač dále pracuje samostatně téměř bez dalšího zásahu.

Během své dráhy vysavač vtahuje nečistotu, která projde jeho jemnými filtry. Tímto způsobem a téměř bez námahy můžeme mít náš bazén vždy čistý rychle a pohodlně. Pro údržbu vysavače musíme jen občas vyčistit jeho filtry, což bývá také prosté, protože mají většinou přístup z horní strany vysavače.

Elektrické bazénové vysavače , které nabízíme, mají podle modelu mezi svými funkcemi vyčištění do hloubky dna bazénu, nebo také dna a stěn a konečně i dna, stěn a vodní linky. Zároveň mají vysavače, které mají aktivní kartáče, které čistí ještě navíc a umožňují se zbavit přilepených řas a baktérií.

V našem katalogu najdete automatické bazénové vysavače jak pro soukromé bazénové instalace, tak i pro veřejné a všechny další typy bazénů z jiných materiálů, jako mohou být bazény z lineru, bazény s kachlovými stěnami, nebo z cementu a s povrchem z pryskyřice.

Zveme vás, abyste si prohlídli naši nabídku a sami objevili vše, co pro vás máme. Nabízíme zboží s potvrzenou kvalitou a máme širokou řadu cen a funkcí. Od nejekonomičtějších automatických vysavačů, které mají mnoho funkcí, po vysavače s nejvyspělejšími možnostmi. Kompletní řada, ve které máte k dispozici vysavač, který se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám.

Jsme váš obchod online, kterému důvěřujete, specializovaný na svět bazénů a jejich příslušenství. Máme pro vás k dispozici profesionální, rychlé a důvěryhodné služby. Jsme tady, abychom vám odpověděli na vaše dotazy a osobně vás obsloužili. Můžete se spojit s našimi službami Zákaznického servisu jak před nákupem, tak v jeho průběhu i po obdržení objednaného zboží. Moc rádi vám pomůžeme tak, aby váš nákup byl co nejuspokojivější.