Dřevěné Bazény Sunbay

Dřevěné Bazény Sunbay

Dřevěné bazény Gre Sunbay jsou bazény z francouzské borovice s ošetřením autoklávu třídy IV a vysokou kvalitou všech komponentů.

V kolekci Dřevěné Bazény Sunbay od Gre najdeme bazénové instalace, které mají celou strukturu ze dřeva, což má vynikající výsledky. Jsou vyrobeny z borovicového dřeva, které zaručuje bazénu dlouhou životnost.

Dřevěné Bazény Sunbay, se dřevěnou strukturou

Dřevěné Bazény Sunbay od Gre jsou novinkou v rámci odkazu na dřevěné bazény od jedné z nejznámějších značek v sektoru, od Gre. Jedná se o bazén s mimořádným estetickým dojmem, díky kterému budete mít vlastní soukromé koupání na zahradě vašeho domu, abyste si užili léta.

Dřevěné Bazény Sunbay


Struktura bazénu je ze dřeva z francouzské borovice, které je ošetřeno autoklávem třídy IV. Toto ošetření je připravené tak, aby chránilo materiál v kontaktu se zemí, nebo sladkou vodou, tedy materiál v permanentním kontaktu s vlhkostí. Díky němu je dřevo chráněné proti hnilobě a škůdcům.

Dřevo má certifikáty FSC a PEFC kvality původu. Tyto certifikáty nám potvrzují, že kupujeme výrobky, které pochází z ekologické těžby lesů. Když kupujeme zboží s těmito certifikáty, ujišťujeme se, že naším nákupem nepodporujeme nelegální kácení a odlesnění.

Řada bazény Sunbay kromě své skvělé výroby z kvalitního materiálu zahrnuje výběr příslušenství, které tvoří kompletní set bazénové instalace v té nejlepší kvalitě. Pro snadný přístup do bazénu máme schůdky, které jsou z venku ze dřeva a uvnitř bazénu z nerezové ocele. Pro čištění vody je součástí písková filtrace, jejíž výkon je přizpůsobený velikosti bazénů. Díky ní budeme mít vodu vždy čistou a připravenou na koupání.

V této kolekci máme k dispozici zboží s velkým výběrem velikostí. V kulatém tvaru máme šestihrannou strukturu s průměrem 412 cm a výškou 119 cm a osmihrannou strukturu s průměrem 511 cm a výškou 124. V oválném tvaru nabízí modely s osmihrannou podlouhlou strukturou s délkami od 436 cm po 637 cm.

Způsob montáže je snadný prostřednictvím do sebe zapadajících drážek ve fošnách. U podlouhlých modelů mají bazény kovové opěry, které zcela zapadají do celé struktury. Tyto opěry téměř nevyčnívají, ušetří vám mnoho místa a výsledek je prostý, stylizovaný a velmi elegantní. U těchto oválných modelů bude nutná menší betonová základna o šířce 15 cm pro připevnění opěr.

Další velikou výhodou tohoto bazénu je jejich veliká přizpůsobivost, protože je možné je postavit jak nad zem, tak částečně zapustit nebo kompletně zapustit, takže se přizpůsobí potřebám vaší zahrady a ještě lépe do ní krásně zapadne.

Skvělý bazén, který musíte poznat, a proto vás zveme, abyste navštívili náš online katalog.