Vířivky

Vířivky

Vířivky jsou ideální pro relax po dlouhém pracovním dnu v největším pohodlí na malém prostoru.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.

V nadzemníchbazénech.com máme ty nejlepší bazény a příslušenství, které jsou na trhu. Naše každodenní práce spočívá v tom dosáhnout té nejlepší kvality u zboží, které nabízíme ve spojení s nejekonomičtější cenou na trhu.

Díky této práci a úsilí nabízíme obsáhlý katalog dostupných bazénů: ocelové bazény, bazény s dekórem, dřevěné bazény, plastové a zapuštěné. Také máme veliký výběr jim odpovídajícího příslušenství. A teď nabízíme i ty nejlepší vířivky, známé nepřekonatelným poměrem kvalita-cena.

Naše vířivky, užijte si relax ve vlastním domově

Není nic lepšího po těžkém a stresujícím pracovním dnu než přijít domů a mít svoji chvilku relaxu bez toho, abychom vyšli z domu. Teď je velmi snadné toho dosáhnout, protože můžete mít své vlastní domácí Spa, kde si budete moct dát vířivou koupel. Tyto hodiny odpočinku a relaxu se vám vrátí na vašem zdraví.

Vířivky


Aby bylo pro vás jednodušší si vybrat, podíváme se na některé z nejprodávanějších a nejžádanějších modelů z našeho katalogu Vířivek. Dokážete si jednu vybrat?

Začněme prezentací modelu Kulatý PureSpa Bublinková Terapie. Toto je jedna z nejpopulárnějších vířivek díky několika kvalitám. Na jednu stranu je to její kompaktní design a velikost a na druhou její úžasná cena, díky které si budete moct doma užívat tohoto privilegia za velmi málo peněz. Má zklidňující a relaxační bublinky, které proudí ze 120 vzdušných trysek a mohou ho používat i 4 osoby zároveň.

Následně vám představíme další model, který má u zákazníků veliký úspěch. Mluvíme o Mnohoúhelníkovém PureSpa Jet Bubble Deluxe od Intex. Představte si sám sebe uvolněného v této vířivce se 120 vzdušnými a 4 směrovými tryskami, které pracují na tom, abyste zapomněli na stres a vaše problémy. Určitě vás tato představa uchvátí!

Pro milovníky masáže je také Kulatý PureSpa Jet Terapie Masáž od Intex, ve kterém se budete cítit jako králové díky jeho systému 4 směrových trysek, u kterých můžete nastavit orientaci i sílu. Přišla chvíle na vlastní hydro masáž aniž byste museli opustit domov.

Následující model patří do řady StarLine od NetSpa potažený syntetickou krokodýlí kůží, která mu dává elegantní design aniž by ubrala na jeho praktičnosti. Jedná se model Caïman se 110 vzdušnými tryskami a 3 systémy filtrace, ohřívání a masážních bublinek.

U modelu Silver se 130 vzdušnými tryskami nebudete chtít nikdy vylézt z vody a užijete si každou chvilku klidné odpočinkové koupele. Má osmiúhelný tvar a skvělé vybavení s izolací dna, izotermickou plachtou a chráněným připojením na elektřinu. Její instalace je velmi snadná díky tomu, že je její součástí nafukovací pumpa.

Kromě všech výhod, které jsme již zmínili u každého z modelů, tyto vířivky byly navrženy tak, abychom je mohli dát do omezeného prostoru, takže vám doma nezaberou mnoho místa. Navíc jsou nafukovací, takže je můžete velmi snadno postavit, nebo uklidit. Ještě potřebujete další důvody, proč mít doma vlastní vířivku?

Nenechejte si to ujít! Zveme vás, abyste si sami prošli nabídku, kterou máme pro vás k dispozici a vybrali si ten nejvhodnější model pro vás i celou rodinu. Jsme si jistí, že to bude ideální doplněk pro váš domov, díky kterému si budete moct doma užívat krásných a klidných chvil na dosah vaší ruky.

Ale jestli ještě nevíte, který z modelů si vybrat, nestarejte se a vyžádejte si informace bez jakéhokoliv závazku. Jeden z profesionálů, kteří jsou součástí našeho týmu nadzemníchbazénů.com se s vámi spojí, aby vám nabídl tu vířivku, která bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli vybrat ten ideální model pro vás i pro vaše blízké.