Kajaky

Kajaky

Kajaky jsou způsob jak si za ekonomickou cenu užívat sport v přírodě. Získejte je za nejlepší cenu. Teď je máte jednoduše na dosah ruky.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.

V nadzemníchbazénech.com vám přinášíme jednu z novinek našeho katalogu, po které se ptalo mnoho zákazníků: nafukovací kajaky. Díky nim budete moct získat model na to, co potřebujete: rybaření, zábavu, nebo sjíždění řek.

Jsou vybaveny dvěma sedátky a dvěma pádly, nafukovací pumpou a vakem pro přepravu, takže budete mít vše v jednom na jednom místě.

Dělejte svůj oblíbený sport a využijte tyto kvalitní kajaky za nejlepší cenu

Jestli nás v našem on-line obchodě něco charakterizuje, tak je to že vždy přinášíme poslední novinky na trhu za velmi dostupné ceny na dosah všech, protože kvalita nemusí být vždy synonymem vysokých cen. Proto bychom rádi, abyste poznali náš katalog se všemi modely kajaků, které máme k dispozici a vybrali si ty kajaky, které jsou pro vás nejvhodnější.

Kajaky


První z modelů, které jsou tento rok novinkou, jsou nafukovací Kajaky Zray Drift, které jsou dlouhé 428 cm a mají veselé barvy, takže jsme si jistí, že budete nadšení. Je to volba, která vám zaručí skvělý výkon a pohodlí. Byl vyroben se třemi vzdušnými komorami a s technologií Full Drop Stitch, která vyplňuje dvě vrstvy PVC polyesterovými vlákny. Ty se po nafouknutí natáhnou a vytvoří maximální tvrdost. Součástí jsou kromě toho dvě opěry na nohy.

Pokud jste začátečník, nedělejte si starosti, protože i pro vás máme jeden model a totiž St. Croix, který je pro vás ideální z několika důvodů. Za prvé je menší, má rozměry 350x78x52 cm a za druhé má 3 vzdušné komory, což z nich dělá perfektní model pro začátečníky. Má moderní a veselý design a je k dispozici s kompletním vybavením o dvou pádlech, dvěma nafukovacími sedadly, pumpou a dvěma kýly.

Přemýšlíte o tom si koupit kajak na sjíždění dlouhých řek? Experti v tomto oboru získají v nafukovacím Kajaku Zray Tortuga svého ideálního společníka, protože je velmi stabilní a je dlouhý 400 cm. Kromě toho v kompletním vybavení zahrnuje také tlakoměr, abyste mohli potvrdit, že je vždy v perfektním stavu pro jízdu na vodě. Ještě se potřebujete přesvědčit, jestli si vybrat tento model?

Podívejte se, jak skvělý výběr je model Tahití, protože má průsvitné panely v oblasti sedátka, abyste mohli vidět krásy podvodního života během vaší plavby. Není to úžasné mít možnost vidět, co je pod vodou? Má podobné vlastnosti jako výše zmíněný, jen má živější, veselé a moderní barvy.

Jestli ve vaší rodině milujete tento sport, není potřeba vlastnit několik kajaků, ale získat model Roatan, na kterém si budete moct užít všichni, protože se velmi dobře řídí, lehce složí a přenese a může ho tak užívat začátečník i pokročilí. Jeho velikost je 376x77x34 cm a všechny doplňky, kterými je vybavený je kromě tlakoměru také opěra na nohy a dvě sedátka, která se dají upravit, takže je vhodný pro všechny v rodině.

A konečně chceme, abyste poznali model Nassau, který je vyrobený se 3 vzdušnými komorami, stěny z PBC, dno s technologií Drop Stitch a kromě toho nylonový potah, který mu dá jedinečnou odolnost, tvrdost a stabilitu. Je možné ho používat jak pro jednu, tak i pro dvě osoby a má kompletní vybavení této série. Jedná se o velmi kvalitní model s kompletním vybavením.

S tolika modely, které jsme vám právě představili a máme k dispozici nebude snadné si vybrat, který se vám bude nejvíce líbit. Pokud máte jakýkoliv dotaz na tuto řadu zboží, nezapomeňte, že jsme pro vás k dispozici, abychom vám pomohli vybrat model, který bude pro vás nejlepší a nejlépe se přizpůsobí vašemu rozpočtu.