Aqua Fitness

Aqua Fitness

Aqua Fitness je sport, který je čím dál tím víc v módě. Ve vodě naše klouby netrpí, čímž se předejde možným zraněním.

Jestli uvažujete o tom, koupit si AquaBike pro váš Fitness, nebo pro váš soukromý bazén, narazili jste na správné místo. Máme tyto kola jako novinku zvláště vyrobenou pro Aqua Fitness, cvičení ve vodě.

V piscinasdesmontables.com vždy dáváme pozor na poslední novinky v nadzemních bazénech a všeho zboží, které s nimi může mít něco společného. Příslušenství bazénů s poslední technologií a kvalitou, která je naším hlavním kritériem, abychom vám mohli nabízet zboží s nevylepšitelným poměrem kvalita-cena.

Cvičte Aqua Fitness s naší linií kol AquaBike, které pro vás máme

Aqua Fitness je sport, který má každým dnem více příznivců, protože jeho cvičení má obecně velmi dobrý dopad na náš organizmus, zdraví a dobrý pocit. Proto přišel čas, abyste si pořídili do vašeho zařízení AquaBike, nebo na něm mohli cvičit, aniž byste se vzdálili z domu ve vlastním volném čase. Je to tak jednoduché!

Aqua Fitness


Všimněte si například modelu Inobike 7, který je ideální pro kombinaci kardiovaskulárních cvičení a posílení svalů díky nastavitelnosti 3 rychlostí Technogear + a dvěma vrtulemi. Kromě toho jeho vrtule vytváří větší hydraulický odpor. Jejich design se vám bude líbit stejně jako pohodlná řídítka a sedátko, které je možné přizpůsobit. Můžete je používat v bazénech s hloubkou od 110 do 160 cm. Součástí je termo a držák na pití.

Další model, ze kterého budete nadšení je AquaBike WR4 linie WaterFlex se systémem aquapalm 2 ze 4 pozic, které vylepšují velmi jednoduše výkon tohoto kola, protože stačí otočit jedno nastavení, abyste nastavili větší nebo menší odpor. Je to jeden z favoritů ze strany expertů v tomto sportovním odvětví.

Jeden z nejkompletnějších modelů, které můžete najít v našem katalogu je Falcón se sportovními řídítky o 45”, rychlé vypuštění vody, obětované anodě pro solnou vodu a spodních otvorů pro elastickou gumu. Také má systém aquapalm 2 se čtyřmi pozicemi pro nastavení výkonu a hydraulického odporu. Je velmi pohodlné na boso. Součástí je kromě toho příslušenství Sport+ s držákem na pití, termo, tyč na cvičení a komfortní sedátko.

Následující model, který vám chceme představit se vám bude moc líbit díky svému barevnému designu. Jedná se o happy bike, kolo, které je ideální pro užívání v soukromých bazénech. Jeho pedály AquaSpeed jsou velmi pohodlné na boso, a kromě toho zvyšují efekt odporu vody. Je velmi lehké a snadné na přemístění. Také se přizpůsobí všem vahám, díky jeho designu do X. Je k dispozici v několika barvách, kterou si můžete vybrat a je doplněno držadlem na pití a elastickou gumou do vody.

Kromě kol můžete Aqua Fitness cvičit i jinak a vybrat si jinou možnost jako je plovoucí deska Aquafitmat pro bazény. Má několik otvorů, aby bylo možné propojit několik desek mezi sebou, nebo na ně připevnit elastickou gumu na boční strany. Kromě toho zahrnuje několik příslušenství jako je pás na držení a pás na pití. Mezi možným přidaným příslušenstvím je vysokotlaková pumpa, vak na přenášení a pádlo.

A co takhle eliptické kolo do vody? Teď už je to možné díky modelu Elly z nerezové ocele a s kvalitou AISI 316L s pedály z PVC, které jsou pohodlné na boso. Kromě toho má pohyblivá madla a kolečka ze silikonu a bílým polštářkem, pro větší stabilitu. Je velmi kompletní a díky němu si budete moct procvičit 80% ze svalů na těle.

A konečně vám chceme představit velmi kompaktní bazén Fit’s Pool od Waterflex, s hloubkou 120 cm, který díky své omezené velikosti o 184x184 cm můžete dát i do garáže, na terasu nebo do kůlny. Má ocelovou strukturu a stěny s molitanem pokryté posíleným PVC. Můžete ho mít za 50 minut postavený bez potřeby nářadí. Má velmi kompletní čerpadlo s funkcemi filtrace, ohřevu a relaxačních bublinek. Na co čekáte? Musíte si tento bazén pořídit!.

Můžete počítat s našimi profesionály, kteří vám poradí při vašem nákupu, abyste si vybrali ten, který se vám bude nejlépe hodit.