Blue Check 71665
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Sleva! -25%

Blue Check 71665

Blue Check je originální náhradní díl Gre pro inteligentní tester blue connect, kód 71665. Novinka příslušenství Gre!

367,20 Kč 489,60 Kč -25%
check Zboží je k dispozici
Kontaktujte nás a získejte individuální rozpočet

Souhlasím se zpracováním osobních údajů, abych obdržel/a odpověď na můj dotaz

Správce: EYAROC COMPANY SRL, Cíl: vytvořit obchodní vztah s uživatelem. Zmocnění: Souhlas Příjemců: Údaje nebudou předány třetí osobě, Práva: Přístup, oprava a vyškrtnutí z údajů, stejně jako jiná práva, jak je vysvětleno v dodatečných informacích pod čarou.
Kupte dnes a dostaňte ho mezi So 8 a Pá 14 Červenec.
Co znamená, že je zboží dostupné pro rezervaci? +info
Objednávky výrobce GRE mají 499,9Kč poštovného na objednávkách do 7.000Kč od tohoto výrobce. Vyšší objednávky ZDARMA.
71665
Blue Check Gre 71665 originální příslušenství pro blue connect.
Otestujeme pohodlně kvalitu vody ve vašem bazénu těmito testovacími proužky, které jsou připraveny pro inteligentní tester blue connect.
Průměrné hodnocení zákazníků 4,4 o 5 na 7 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   DAVID (BETANZOS) el ... "Rychlé dodání"
   CHANTAL (CHALIGNY) el ... "Jsem moc spokojená s paní, která mě při několika příležitostech obsloužila po telefonu. Byla velmi sympatická a rychlá v odpovědích. Nic méně jsem měla problémy s dopravcem, který nám dobře neoznámil čas dodání. Perzonál dopravce je ale sympatický. Proto dávám jen 3 body."
   LAURENT (OZOUER LE VOULGIS) el ... "Žádný problém, je snadné kontaktovat zákaznickou podporu. Jedna z plachet měla trochu zpoždění, ale vždy mě informovali."
   JOÃO (CHARNECA CAPARICA) el ... "Velmi dobré služby"
   JULIEN (VANTOUX) el ... "Situace covid, objednávka dodána s dvouměsíčním zpožděním. Zboží převzato bez odsouhlasení. Některé části mé objednávky chyběly z důvodu nedostatku zboží. Nedali nám vědět. Objevili jsme to až když jsme zboží dostali. Peníze nám vrátili, nic méně my jsme museli dokoupit jinde, co chybělo, což byla ztráta času a peněz, protože jinde to bylo dražší a v červenci bylo již vše všude vyprodané."
   SÉBASTIEN (PEYNIER) el ... "Udělal jsem objednávku 7/3 ještě před uzavřením v souvislosti s covidem-19, a přes zpoždění, které mělo dodání, služby klientského servisu mě průběžně informovali a moje objednávka přišla 31 velmi dobře zabalená. Teď už ho jen postavit. Děkuji vám za to."
   MICHAEL (ST. ULRICH BEI STEYR) el ... "Všechno z nejlepších! Velmi milý kontakt!"