Co znamená, že je zboží dostupné pro rezervaci?

Toto zboží v této chvíli není na skladě. Můžete ho rezervovat a my vám zašleme odhad termínu jeho předání, nebo se můžete obrátit přímo na naši zákaznickou podporu. Rádi vám nabídneme podobné zboží, které máme na skladě, nebo vám řekneme termín jeho dodání.

Dodání se bez výjimky řídí pořadníkem rezervací.

Ve chvíli rezervace tohoto zboží bezprostředně požádáme výrobce o zahájení procesu jeho výroby a jeho následné odeslání, jakmile bude dostupné.

Během tohoto procesu není potřeba, abyste jakkoliv zasahoval a my vás budeme průběžně informovat o jakékoliv změně ve stavu výroby.

V přibližném termínu do 10 dní nám výrobce oznámí odhad termínu odeslání vaší objednávky. Jakmile bude zásilka na cestě obdržíte od nás email s odkazem na sledování online.

Je důležité, abyste věděli, že výroba je vždy na základě přísného pořadí rezervací, nezávisle na tom, odkud objednávka přišla. Kromě toho bude vždy respektována zadaná cena v momentu objednávky.

Na druhou stranu máme k dispozici modely, které jsou na skladě a mohou být odeslány rychleji. Zeptejte se nás jaké, pokud chcete obdržet vaše zboží, v co nejkratší době.

Připomínáme vám, že záruka zboží se počítá od chvíle převzetí vaší objednávky, takže na ní toto čekání nebude mít žádný dopad.

Samozřejmě kdykoliv před odeslání vašeho zboží můžete objednávku zrušit a obdržet zpět vaši platbu.