Bazénová chemie

Bazénová chemie

Udržujte váš bazén průhledný a dezinfikovaný díky našim chemickým prostředkům. Naše bazénová chemie je zvláště doporučovaná pro nadzemní bazény.

Bazénová chemie umožňuje údržbu a dezinfekci vody v bazénu tak, že je potom voda čirá, průzračná a bez zabarvení. Kromě toho se dosáhne optimálních hygienických podmínek na koupání. Tyto produkty mohou mít různé způsoby aplikací a být balené v různém formátu. Například existuje dezinfekce s chlórem, dezinfekce s brómem, prostředky na hubení řas, regulátory pH, vločkovače a další.

Bazénová chemie, abyste měli čistou vodu

Aby voda v bazénu byla stále čistá je potřeba její bazénová chemie. Pro usnadnění této práce máte k dispozici několik chemických produktů, díky kterým si při správné aplikaci budete moct užívat bez více komplikací čisté vody. Můžete se vyvarovat problémům jako je nevyvážené pH, zakalení, nebo růst řas použitím příslušných chemických produktů a zajistit si tak bazén bez škodlivých baktérií.

Bazénová chemie


Existuje nekonečné množství druhů bazénové chemie na problémy, které může způsobit zkažená voda. Například, vysoké teploty během dne mohou podpořit růst řas na dně nebo stěnách bazénové instalace, a proto je potřeba použití chlóru, nebo dokonce v extrémní situaci speciálního prostředku na ničení řas. Tento přípravek znemožní jejich růst a rozvoj a díky svým dezinfekčním účinkům je tak odstraní a zároveň zajistí správné hygienické ošetření vody na koupání.

Dále pak regulátor pH se postará o vyrovnání a stabilitu úrovně pH ve vašem bazénu, protože účinnost solné chlorace a chlóru na ní mají přímou závislost. pH je jednotka zásaditosti nebo kyselosti vody tak, že pokud je jeho hodnota nad 7, je voda zásaditá a pokud je nižší, je kyselá. Aby dezinfekční prostředky měly očekávanou účinnost, je nutné, aby hodnota pH byla vždy mezi 7,2 a 7,6.

Další přípravek, který by vás také mohl zajímat je vločkovač, který způsobí, že se jemné částice, které plavou po hladině shluknou a klesnou ke dnu, kde je může snadno vysát bazénový vysavač. Tímto způsobem zabráníme zakalení vody. Mnohá řešení, které máme k dispozici v našem katalogu online, a které vám pomůžou s údržbou vaší bazénové instalace, aby byla čistá a hygienická.

Vždy se doporučuje se zeptat, které prostředky jsou nejvhodnější a nejlepší pro náš bazén. Také je nutné konzultovat množství, způsob a bezpečné zacházení.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 130 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Kit PH y Cloro Toi
 JOAQUIM (VILA NOVA DE FAMALICÃO) el 21/06/2023 ... "Zadal jsem malou objednávku, která byla doručena ve 3 různých termínech, velmi komplikované organizovat příjem zboží."
   Blue Check 71665
   Izotermické plachty Kulaté Gre - Vyberte si průměr vašeho bazénu:350 cm - 180 mikronů - CV350
   Bazén Gre Mauritius 350x132 KITPR358WO - Zlepšení:Filtrace o 6 m3/h a Bazénová Fólie 40/100 - Příslušenství:Žádné
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 CAROLINA (OLHÃO) el 19/06/2023 ... "Doporučuji!!! Jsem spokojen s nákupem mého bazénu!!!"
   Complet 4 Akce 5 kg Gre 76012 - Pack o 1 ks x 5 Kg
   Plovoucí Dávkovač chlóru Gre 90140
   Bazén Gre Grónsko 350x132 KITPR358N - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 MARÍA (EL PROVENCIO) el 19/06/2023 ... "Doufám, že všechny díly jsou na místě a že se při montáži nevyskytnou žádné problémy."
   Snižovač pH tekutý 20 litrů
 MANUEL (SARILHOS GRANDES) el 14/06/2023 ... "Děkujeme za zaslání. Vše proběhlo velmi dobře"
   Complet 4 Akce 5 kg Gre 76012 - Pack o 1 ks x 5 Kg
   Náhradní Díly Pískové Filtrace Gre FAE380 - (16) FAE38017P
 ANNALISA (CASTELVETRO PIACENTINO) el 14/06/2023 ... "Velmi přátelský a vstřícný, rychle vyřešil nedorozumění. Doporučujeme"