Hydraulické Bazénové Vysavače

Hydraulické Bazénové Vysavače

Hydraulické bazénové vysavače vám pomůžou vyčistit dno vašeho bazénu.

Objevte náš katalog Hydraulické bazénové vysavače, kde máme velikou nabídku modelů od všech značek. Jsou tam tak prestižní značky jako je Polaris, Zodiac, Gre nebo Astralpool, všechny jsou lídrem v sektoru a synonymem kvality.

Hydraulické Bazénové Vysavače - Katalog všech značek

Hydraulické vysavače mívají většinou systém připojení na filtraci bazénu tak, aby využily výkon jejího čerpadla pro vysávání nečistot ze dna bazénu.

Hydraulické Bazénové Vysavače


Tyto vysavače mají zároveň další nápaditý mechanismus pro pohyb. Kývání kyvadla při vstupu vody do vysavače umožňuje jeho náhodný pohyb po celém bazénu tak, aby se všude dostal. Aby se nezablokovaly, mnohé modely mají nahoře ochranný prsten, který zamezuje nárazu se schody nebo s jinou překážkou, se kterou by se mohly setkat. Ty nejvýkonnější modely jako může být model Zodiac T5 Duo mohou dokonce vyčistit i stěny bazénů.

Pro chod těchto bazénových vysavačů je potřeba, aby výkon čerpadla naší filtrace, na kterou ho musíme připojit, mělo dostačující výkon k vykonávání funkce vysavače. Tento potřebný výkon čerpadla je zapsaný v popisu každého modelu bazénového vysavače.

Hydraulické podtlakové bazénové vysavače jsou velmi výkonné, a proto potřebují nainstalovat jedno čerpadlo navíc k systému filtrace bazénu. Na oplátku nabízejí rychlejší pohyb po bazénu a větší sací výkon.

Podtlakové hydraulické bazénové vysavače nejčastěji používají mechanismus efekt Venturi. Tento systém umožňuje přeměnit proud vody v proud sání, které se u těchto vysavačů používá při sbírání nečistot, řas a špíny, které se hromadí na dni bazénů. Ty se zachytí na filtrech, které mohou bazénové vysavače mít, nebo zůstane ve filtraci bazénu.

Mezi těmito modely můžeme vyzvednout Polaris P3900. Vysavač, který má 3 jets vysávání Venturi, a který má náhodný pohyb po bazénu s rychlostí až 20 metrů za minutu. Opravdová technologická špička ve službách pro náš bazén. Kromě toho je vhodný pro bazény všech forem a všech možných povrchů jako mohou být dlaždičky, liner, polyester, fibra, nebo natřený beton.

Díky tomu, že využívají filtrační systém, dají se mezi těmito vysavači najít velmi ekonomické a jednoduché modely s jednoduchou instalací a uvedením do chodu. Nepotřebují napojení na elektřinu, pouze musí být v blízkosti bazénové filtrace.

Objevte ty nejlepší vysavače od těch nejlepších značek. Dáváme vám k dispozici široký výběr zboží s ověřenou kvalitou, abyste našli ten, který se nejlépe přizpůsobí vašim potřebám. Využijte této příležitosti a získejte online fantastické příslušenství pro váš bazén, které vám usnadní údržbu bazénové instalace. Můžete se spojit s naším týmem Zákaznického servisu. Moc rádi vám pomůžeme ve všem, co bude v našich ruchách, aby váš nákup byl co nejvíce uspokojivý.