Bazénové Vysavače na Baterie

Bazénové Vysavače na Baterie

Bazénové vysavače na Baterii fungují samostatně bez napojení na filtrační systém čištění a jsou proto zcela nezávislé.

Bazénové vysavače na baterie a zapomeňte na kabely. Vyčistěte svůj bazén jednoduše a pohodlně s úplnou volností pohybu.

Bazénové Vysavače na Baterie, specializovaný přístroj na sanaci vašeho bazénu

Abychom se vyhnuli hromadění nečistoty a usazenin na dně vašeho bazénu potřebujete pomoc bazénového vysavače, který vysaje usazenou nečistotu, kterou nemohlo vyčistit filtrační zařízení ani docela rozpustit bazénová chemie. V obou případech musíme pravidelně používat bazénový vysavač, abychom se zbavili písku a bláta nahromaděného na dně. Údržba vody je potom mnohem snadnější a není tak častá a výsledkem je čistá a průzračná voda. Další výhodou je jejich cena.

Bazénové Vysavače na Baterie


Bazénové vysavače na baterie jsou specializované na čištění vašeho bazénu a nevyžadují připojení do elektrické sítě ani na pískovou filtraci.

Fungují nezávisle díky nabíjecí baterii, která je součástí, a kterou stačí nabít, aby fungoval nezávisle stejně jako mobil. Můžete je používat s vlastním držákem, nebo je nasadit na tyč. Jedná se o přístroj, který vysává nezávisle. Má vlastní baterii, filtr i nádobu na nečistoty, která se dá vyndat. Soběstačnost a typy filtrů, které jsou součástí záleží na modelu, který si vybereme. Uvádíme jako příklad model CatFish 7.5 m3/h 4853, který vydrží bez připojení 45 minut a krom toho zahrnuje nabíječku, filtr na velké částice a dva filtry na jemné částice nečistoty.

Bazénové vysavače na baterie byly vyrobeny jako řešení na několik nevýhod, na které si mnozí uživatelé bazénů stěžovali kvůli přístupu k elektrické síti a nepohodlí kabelů.

Mnoho lidí má terén, který je odlehlý a nemá připojení na elektrický proud, nebo mají bazén moc daleko od zásuvky. S těmito vysavači se vyhneme tomu mít po celé ploše našeho pozemku natažené kabely a muset hledat systém prodlužovaček. Stolo se vám někdy, že byste vy, nebo někdo z vaší rodiny zakopl o kabely natažené na zemi? V tomto jsou vysavače na baterie velmi výhodné, protože nás zbaví nepohodlných kabelů při práci na tolik potřebné a vděčné údržbě. Jsou vyrobeny tak, aby měly snadnou obsluhu a jejich design byl lehký a ergonomický, aby nám usnadnil čištění našeho bazénu.

Také jsou výborným řešením pro bazény s kartušovou filtrací, které mají malý výkon a neodstraní všechny nečistoty z vody. Zároveň pomáhá pro vylepšení správné údržby čisté vody, protože se s nimi dostaneme i na schody a do koutů, kam se nedostanou automatické vysavače. Jsou používané u malých a středně velkých bazénů.

Nadzemníbazény.com vás zvou, abyste navštívili naši nabídku online a vybrali si ten nejlepší podle vašich představ a vašeho rozpočtu. Pořiďte si jeden, abyste vysáli nečistoty snadno, rychle a efektivně. Zavolejte nebo napište email nebo chat a náš tým klientského servisu vám objasní jakoukoliv pochybnost nebo dotaz, který vás může znepokojovat.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 85 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Náhradní kazeta pro bateriový robot Gre CRBR75
   FEE-COMMISSION PAYPAL 2.5%
 FRANK (SCHMÖLLN) el 14/04/2024 ... "Rychlé dodání, náhradní díl se hodí. DĚKUJI"
   Bazény Gre Kompozitní 410x124 KPCO41 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check) - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 ERIC (SERIGNAN) el 19/12/2023 ... "čeká na montáž... paleta dorazila v dobrém stavu, rychlé dodání, vaši telefonisté mě velmi dobře vedli při výběru bazénu."
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 BERNARD (SAINT GEORGES SUR ALLIER) el 07/12/2023 ... "OBDRŽELA JAKO DÁREK OVÁLNÝ BAZÉN KP COV 52 A VYSAVAČ. NA JAŘE ČEKÁ NA MONTÁŽ"
   Bazén Gre Mauritius 350x132 KITPR358WO - Zlepšení:Filtrace o 6 m3/h a Bazénová Fólie 40/100 - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Automatický Bazénový Vysavač)
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 ESTRELLA (MONREAL DEL LLANO) el 28/11/2023 ... "Služba byla bezvadná, došlo k malému nedorozumění s dopravou, ale bylo to vyřešeno, jinak nebudu vědět, jestli jsem ještě šťastnější, dokud nebude sestaven."
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ne - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 THIERRY (LA DESTROUSSE) el 27/11/2023 ... "Objednáno a dodáno s profesionalitou, zbývá jen bazén smontovat."