Hadice

Hadice

V odkaze Hadice můžete najít ty nejužívanější u nadzemních bazénů.

Výrobky jako jsou hadice pro bazény jsou nezbytným příslušenstvím pro filtraci, údržbu a čistotu bazénové instalace a pro její naplnění. Musí být v perfektním stavu a nikde nesmí unikat voda, aby dobře plnily svojí funkci.

Využití bazénové hadice

Hadice mají jako hlavní funkci naplnění bazénu vodou ve chvíli své instalace. Po této zahajovací práci mají ale i další opakované využití při práci na údržbě a čištění. Jsou tedy velmi důležité jak při uvedení do chodu bazénu, tak i později a je proto důležité vlastnit kvalitní set s dlouhou trvanlivostí.

Hadice


Jedná se o doporučený výrobek pro bazény a je tedy vhodný pro použití především pro ty, kdo vlastní bazénovou instalaci ať už soukromou, nebo veřejnou. Profesionálové z oblasti údržby a čištění bazénů i soukromí uživatelé najdou vše, co potřebují mezi výrobky, které vám nabízíme.

Bazénové hadice se průběžně stále používají, protože jsou potřebné pro týdenní údržbu. Připojením na bazénový vysavač vám umožní se dostat do všech koutů bazénu a vyčistit nečistotu, která se nachází v největší hloubce snadno a rychle. V našem katalogu existuje široký výběr délek tohoto příslušenství tak, že si můžete vybrat ten, který se vám nejvíce hodí podle vašich potřeb.

Je důležité hlídat, aby spojovací hadice s filtrací byly v dobrém stavu, protože jsou umístěné v místech, kde jsou pod vysokým tlakem a rychle se opotřebovávají, což může mít vliv na účinnost filtrace. Pokud si všimnete, že jsou poničené, my vám nabízíme vše potřebné pro jejich správnou výměnu.

Je důležité zdůraznit, že se jedná o speciální druh hadic, které nemají nic společného s modely, které slouží pro zalévání zahrady. Jedná se o speciální příslušenství pro nadzemní bazény. Díky jejich funkci při údržbě je důležité se ujistit, že máte každou hadici v optimálním stavu a pokud to tak není, pravidelně je vyměnit, abyste si mohli užívat čisté a průzračné vody.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 159 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Hadice k Bazénovému Vysavači Gre o 32 mm - Možnosti: 7 metrů 770322 32 mm
 MAUREEN (ALGUEIRÃO) el 01/10/2023 ... "vynikající!"
   Hadice k Bazénovému Vysavači Gre 38 mm - Možnosti: 8 metrů 40001
   Klapka Skimmer Standard Gre AR501
 MARCELO (ARENAS DE SAN PEDRO) el 12/07/2023 ... "Individuální a vysoce efektivní služby"
   Manguera cabezal-motor 32 mm para filtros Toi de 4 y 7 4749
   Liners Piscina Toi Circular - Medida: 350x132 cm (0,40) 8901
 PMH (SAMORA CORREIA) el 26/06/2023 ... "Dobré služby"
   Hadice k Filtraci 4m Gre - Možnosti: Ø 38 mm 40180
   Hadice k Filtraci 4m Gre - Možnosti: Ø 32 mm 40181
 PAULO (MORA) el 21/06/2023 ... "Velmi dobrá kvalita"
   Hadice k Filtraci 4m Gre - Možnosti: Ø 38 mm 40180
 JUAN (MAELLO) el 20/06/2023 ... "Dorazil rychle a v dobrém stavu"