Bazénová Filtrace

Bazénová Filtrace

Udržujte vodu vašeho bazénu čistou! Naše bazénová filtrace a náhradní díly jsou správnou volbou. Pískové Filtrace, Kartušové Filtrace, atd.

Specializujeme se na prodej příslušenství bazénů s vysokou kvalitou a každý den se snažíme najít ty nejlepší ceny jak bazénů, tak i jejich příslušenství. Bazénová filtrace je jedno z nejdůležitějších příslušenství, které musíme brát v úvahu při nákupu bazénu. Ze zkušenosti víme, že potřeby jsou různé a mohou se lišit u každého klienta. Proto je náš výběr bazénové filtrace široký, aby si každý mohl odnést domů ten, který se nejlépe přizpůsobí jeho potřebám.

Bazénová Filtrace -Druhy

Pokud chcete udržet vaší vodu snadno čistou, doporučujeme vám, abyste si vybrali jednu z bazénových filtrací, které vám nabízíme. Podívejme se na druhy, které jsou nejvíce žádané:

Bazénová Filtrace


Písková filtrace: tento typ bazénové filtrace je nejvíce doporučován pro většinu středně velkých a velkých bazénů. Jedná se o velmi efektivní způsob čištění, který téměř nepotřebuje údržbu. Podle velikosti vašeho bazénu vám doporučujeme, abyste si vybrali příslušnou filtraci, která bude mít dostatečnou schopnost, aby jí protekl celý objem vody za 2-3 hodiny. Při výběru je také potřeba brát v úvahu výkon čerpadla, protože při dostatečné výkonnosti ho můžeme využít i pro bazénový vysavač nebo pro zařízení na ohřev vody. My vám nabízíme zařízení od známých značek v sektoru jako je Intex a Toi, v širokém výběru výkonnosti od 4 m3/h po 15 m3/h.

Kartušová filtrace a filtrační skimmer jsou další druhy čištění vody, které jsou ekonomičtější než písková filtrace a jsou doporučené pro menší bazény. Tento typ filtrace čistí tak, že zachycuje nečistoty do kartušového filtru z umělého materiálu. Ty se velmi snadno čistí hadicí a dají se vyměnit, když už jsou opotřebované. Kartušová filtrace a skimmery mohou být připojeny na elektrické čerpadlo s malým výkonem, aby popohnalo vodu, která musí projít filtrací. Některé specifické bazénové vysavače také mohou využít tento typ čerpadla. Skimmery jsou připevněny na úrovni hladiny vody v bazénech tomu přizpůsobených, což usnadňuje vstup vody a zvyšuje jejich výkonnost.

Bazénová filtrace od značky Toi má přidanou hodnotu v náhradních dílech, které nabízíme v našem internetovém obchodě, kde máme veliký výběr všeho potřebného pro opravu vašeho zařízení. Díky tomu vám vaše bazénová filtrace bude velmi dobře sloužit mnoho let aniž byste jí museli měnit.

Vyžádejte si rozpočet bez závazku, naši technici vám poradí a povedou při vašem nákupu, když si to budete přát. Objevte, proč jsme jednou z předních firem na trhu nadzemních bazénů.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 197 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Plošinka je kompatibilní s bazény Safran 2 a Vasto
 FRANCINE (POULAINES) el 16/01/2024 ... "Velmi seriózní obchod, pozorný ke svým zákazníkům."
   Písková Filtrace 10 m3/h Gre FS550
 MARIO (PLASENCIA) el 28/11/2023 ... "Vše v pořádku"
   Písková Filtrace 6 m3/h Gre FS400
   Suché Filtrační Sklo 25 kg Gre VF025
 FRÉDÉRIC (DRAVEIL) el 16/10/2023 ... "perfektní"
   Písková Filtrace 8 m3/h Gre FS500
 CHRISTINE (ST ETIENNE) el 28/08/2023 ... "Vše proběhlo v pořádku: atraktivní cena a dodání včas. Doporučuji"
   Kartušová Filtrace Skimmer 3.8 m3/h Gre AR125
   Zimní krycí plachty Oválné Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:500x300 cm - 120 g/m2 - CIPROV501
   Bazénová fólie Gre pro oválné bazény o 5 metrech. - Vyberte si velikost vašeho bazénu:500x300x120 Modrá 40/100 S límcem FPROV500
 JOSE (LERIDA) el 12/07/2023 ... ""