Solinátory

Solinátory

Solinátory pomáhají k tomu, aby váš bazén byl čistý od mikroorganizmů díky solnému roztoku bez potřeby chemických prostředků.

Solinátory jsou automatický, čistý a jednoduchý systém, jak vyrobit chlór přírodní formou. Chlór dezinfikuje vodu v bazénu a je uvolňován průběžně tak, že zamezuje koncentraci chemických produktů, které mohou způsobit reakci na kůži nebo pálit v očích.

Solinátory, Technologie na dosah vaší ruky

Pro fungování tohoto systému chlorace budete potřebovat jako jediný produkt přidaný do vody chlorid sodný (sůl). Dávkování soli, kterou budete potřebovat je přibližně 5 kg na každý kubický metr (1000 litrů). Díky této malé koncentraci soli solné chlorátory prostřednictvím procesu elektrolýzy z chloridu sodného uvolní ionty chlóru. Výsledkem této reakce je, že sůl vytvoří kyselinu chlornou, která je dezinfekčním prostředkem na údržbu vody bez řas a baktérií. Následně dojde k další reakci, díky které se znovu vytvoří sůl, takže se uzavře cyklus a nejsou potřeba další přidané složeniny . Sůl se ztratí jen při mytí, nebo vyprázdnění bazénu, takže pro vaše pohodlí její obnovení bude periodické a v malých dávkách. Solinátory mají většinou indikátor, který nám dá vědět, kdy je potřeba sůl přidat.

Solinátory


Díky tomuto systému se vyvarujeme nebezpečí převozu chemických prostředků a chráníme životní prostředí, protože nevytváří chemické kontaminující odpady. Také si ušetříte práci při údržbě a čištění a nemusíte mít doma uložené nebezpečné chemické produkty. Ve zkratce, jedná se o automatický systém, který umožňuje zdravější ošetření vody než tradiční prostředky a osvobodí nás od časté práce na údržbě.

Máme k dispozici řadu solných chlorátorů, které se přizpůsobí každému typu bazénu a mají velmi snadnou instalaci od značky Intex a Gre. Kromě toho v linii Krystal Clear od značky Intex představujeme velmi zajímavé produkty, které kombinují solný chlorátor a generátor ozónu buďto s kartušovou, nebo s pískovou filtrací, a jsou tak velmi kompletní a funkční doplněk, který nám usnadní práci na údržbě.

Solný chlorátor vám umožní si užívat vašeho bazénu bez starostí o dezinfekci a údržbu vody nebo o zdraví vaše nebo vašich dětí a poskytne vám příjemné koupání v průzračné vodě.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 33 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Sistema de Cloro y Ozono Krystal Clear Tm Intex 26666
 FELIPE (PALOMARES DE BEJAR) el 20/06/2023 ... "Vše je v pořádku. Zásilka dorazila dříve, než jsem očekával."
   Sistema de Cloracion Salina Krystal Clear Intex hasta 56,8 m3 26670
 CHANTAL (PINHAL-NOVO) el 05/06/2023 ... "VŽDY VĚDOMĚ A OPATRNĚ"
   Sistema de Cloracion Salina Krystal Clear Intex hasta 56.8 m3 26670
 SEBASTIÁN (COLMENAREJO) el 13/05/2022 ... "Velmi dobré jednání, všechny dotazy mi odpověděli a doporučili. Zásilka byla velmi rychlá za pouhých 48 h"
   Sistema de Cloro y Ozono Krystal Clear Tm Intex 26666
 CRISTINA (MEM MARTINS) el 17/04/2022 ... "Služby 5 hvězdiček"
   Solný Chlorátor premium Gre pro bazény do 60 m3
 STEPHANE (LEVALLOIS-PERRET) el 19/06/2021 ... "Dodáno včas"