Solinátory

Solinátory

Solinátory pomáhají k tomu, aby váš bazén byl čistý od mikroorganizmů díky solnému roztoku bez potřeby chemických prostředků.

Solné chlorátory jsou automatický, čistý a jednoduchý systém, jak vyrobit chlór přírodní formou. Chlór dezinfikuje vodu v bazénu a je uvolňován průběžně tak, že zamezuje koncentraci chemických produktů, které mohou způsobit reakci na kůži nebo pálit v očích.

Technologie solných chlorátorů na dosah vaší ruky

Pro fungování tohoto systému chlorace budete potřebovat jako jediný produkt přidaný do vody chlorid sodný (sůl). Dávkování soli, kterou budete potřebovat je přibližně 5 kg na každý kubický metr (1000 litrů). Díky této malé koncentraci soli solné chlorátory prostřednictvím procesu elektrolýzy z chloridu sodného uvolní ionty chlóru. Výsledkem této reakce je, že sůl vytvoří kyselinu chlornou, která je dezinfekčním prostředkem na údržbu vody bez řas a baktérií. Následně dojde k další reakci, díky které se znovu vytvoří sůl, takže se uzavře cyklus a nejsou potřeba další přidané složeniny . Sůl se ztratí jen při mytí, nebo vyprázdnění bazénu, takže pro vaše pohodlí její obnovení bude periodické a v malých dávkách. Většina solných chlorátorů má indikátor, který nám dá vědět, kdy je potřeba sůl přidat.

Solinátory


Díky tomuto systému se vyvarujeme nebezpečí převozu chemických prostředků a chráníme životní prostředí, protože nevytváří chemické kontaminující odpady. Také si ušetříte práci při údržbě a čištění a nemusíte mít doma uložené nebezpečné chemické produkty. Ve zkratce, jedná se o automatický systém, který umožňuje zdravější ošetření vody než tradiční prostředky a osvobodí nás od časté práce na údržbě.

Máme k dispozici řadu solných chlorátorů, které se přizpůsobí každému typu bazénu a mají velmi snadnou instalaci od značky Intex a Gre. Kromě toho v linii Krystal Clear od značky Intex představujeme velmi zajímavé produkty, které kombinují solný chlorátor a generátor ozónu buďto s kartušovou, nebo s pískovou filtrací, a jsou tak velmi kompletní a funkční doplněk, který nám usnadní práci na údržbě.

Solný chlorátor vám umožní si užívat vašeho bazénu bez starostí o dezinfekci a údržbu vody nebo o zdraví vaše nebo vašich dětí a poskytne vám příjemné koupání v průzračné vodě.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 29 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Solný Chlorátor premium Gre pro bazény do 60 m3
 STEPHANE (LEVALLOIS-PERRET) el 19/06/2021 ... "Dodáno včas"
   Solný Chlorátor Gre pro Nadzemní nebo Zapuštěné Bazény - Objem: Pro bazény do 60 m3.&&&Kontrola pH: Bez kontroly pH
 MARIANA (S.TEOTÓNIO) el 29/03/2021 ... "S touto objednávkou bylo vše v pořádku."
   Bazén Gre Fidji 730x375x120 KIT730ECO - Zlepšení:Filtrace o 6 m3/h a Bazénová Fólie 40/100&&&Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Bazénová Podložka + Automatický Bazénový Vysavač)
   Solný Chlorátor 55 m3 Gre EESB55
 TIAGO (LISBOA) el 15/03/2021 ... "dobré služby a hodné důvěry"
   Hladinová síťka Grafito Gre LSP40
   Kartáč na stěny o 25 cm Grafito Gre WBP25
   Kompaktní sůl 25 kg 90365
   LED světlo pro Dřevěné a Kompozitní Bazény Gre PLWPB
   Navíjecí zařízení pro nadzemní bazény Basic Gre CRP58
   Poloautomatický bazénový vysavač Wiki Vac Gre 90399
   Teleskopická tyč 3,60 m se 2 díly o 1,80 m Gre 40010
 JÉRÔME (LORMAYE) el 01/03/2021 ... "Ještě jsem zatím bazén nepostavil a nepoužil příslušenství, ale zboží je v pořádku, dodání bylo rychlé a rady na jedničku.."
   Kompaktní sůl 25 kg 90365
   Solný Chlorátor Gre pro Nadzemní nebo Zapuštěné Bazény - Objem: Pro bazény do 60 m3.&&&Kontrola pH: S kontrolou pH
 GIANCARLO (QUARTO) el 09/06/2020 ... "Zboží jsem obdržel dříve, než jsem čekal... Teď čekám na bazén, který by měl přijít příští týden."