Osvětlení Bazénu

Osvětlení Bazénu

Oživte váš bazén naším venkovním osvětlením LED. Vyberte si formu osvětlení bazénu a dejte mu originální lesk.

Existuje široká řada možností osvětlení bazénu: světla, lampy, světelné projektory a další předměty, které nám mohou pomoci dát odlišný a méně konvenční tón naší bazénové instalaci a jejímu okolí. Když se setmí jejich přítomnost přidá naší zahradě jedinečnou atmosféru.

Velký výběr možností osvětlení bazénu

Pokroky v technologii umožnily nahradit osvětlení bazénu LED světly , tedy klasickou lampu ať už s halogenovou, nebo běžnou žárovkou, svítivými diodami s vysokou výkonností, které nám nabízí významnou úsporu a možnost široké škály možností nastavení světel díky LED RGB (Red, Green and Blue). Tyto LED světla mají možnost měnit barvu a vytvořit vlastní nastavení s osobním stylem.

Osvětlení Bazénu


Můžeme rozlišit tři typy osvětlení bazénu podle jeho umístění:

- Pod vodou: jsou kompletně vodotěsné, aby nemohlo dojít k žádné nehodě. Jedním s nejvýznamnějších modelů je vratná tryska s osvětlením, které září jasným LED světlem a využijí umístění vratné trysky aniž by omezovaly proud vody a její funkci.

- Plovoucí: se nechají plavat po hladině, aby ozářily své okolí. Tyto lampy nejsou připojeny na elektřinu, fungují na dobíjecí lithiové baterie.

- Vnější: umístěné v okolí bazénu nebo na jiném místě odpočinku na zahradě, aby je osvětlilo různými barvami, velikostmi a formami.

Některé z možností osvětlení bazénu z našeho katalogu má dálkové ovládání, kterým se dá nastavit intenzita, barva (podle výběru mezi bílým světlem a 15 barvami), doba osvětlení a způsob (stálý, nebo se změnami barev). Díky nízké spotřebě LED světel mají velikou samostatnost.

V našem katalogu existuje velký výběr plovoucích lamp a vnějšího osvětlení s mnoha formami, barvami a velikostmi, takže je snadné si vybrat ten nejlepší model, který se nejlépe přizpůsobí vaším potřebám a stylu. Nejpopulárnější mají geometrickou formu (kostky, koule, pyramidy, ovály, atd). Také jim můžeme dát praktický zjev jako jsou modely ve formě květináče, židle nebo nádoby na led.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 197 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   LED Světlo Vratná Tryska Gre - Možnosti: LED Barevné LEDRC
 CARLOS (PONTE DE SOR) el 30/07/2023 ... "objednávka byla vyřízena rychle a efektivně při dodání"
   Síťka s teleskopickou tyčí Gre 40031
   Navíjecí zařízení pro Nadzemní Bazény Gre 40135
   Izotermické plachty Oválné Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:610x375 cm - 180 mikronů - CPROV610
   Barevné LED světlo Nadzemní Bazény Gre PLED1C
 MARCO (STORO) el 19/06/2023 ... "Ale očekával bych, že se světlo trochu rozsvítí, a ono se místo toho nerozsvítí vůbec."
   Piscina Gre Antracita 350x120 KIT350GY - Accesorios:E-Plus (E-Kit + Tapiz + Limpiafondos)
   Sada 2 bílých LED světel Nadzemní Bazény Gre PLED2
 GEOFFREY (JURBISE) el 18/06/2023 ... "Perfektní"
   LED Světlo Vratná Tryska Gre - Možnosti: LED Bílé LEDRW
 JOÃO (CANAVIAIS) el 14/07/2022 ... "Velmi rychlí"
   Bazén Gre Atlantis 460x132 KITPR458 - Zlepšení:Filtrace o 8 m3/h a Bazénová Fólie 50/100 - Příslušenství:E-Kit (Plachty + Blue Check)
   Sada 2 bílých LED světel Nadzemní Bazény Gre PLED2
 FREDERIC (ARCHAMPS) el 06/06/2022 ... "Odpovídá mému očekávání, skvělá zákaznická podpora. Bravo a děkuji."