Navíjecí Zařízení

Navíjecí Zařízení

Navíjecí zařízení pro bazény slouží k mnohem jednoduššímu složení krycí plachty, tak, že vám zabere mnohem méně místa.

Navíjecí zařízení pro bazény nám umožňuje rozložit a složit krycí bazénovou plachtu za pár sekund pohodlně a snadno. Toto příslušenství nám zjednoduší údržbu, když budeme moct mít plachtu vždy rozloženou na bazénu v době naší nepřítomnosti.

Navíjecí zařízení pro bazény, snadno a rychle

Navíjecí Zařízení

Když vlastníme bazénovou instalaci jakéhokoliv druhu je vždy velmi praktické a všemi doporučované používat krycí plachty pro jejich údržbu. Vyhneme se tak nečistotám, které se mohou dostat do vody a narušit její hodnoty tak, že potom musí být ošetřena chemickými produkty, což obnáší výdaje navíc.

Navíjecí zařízení je ideální příslušenství pro zjednodušení práce při rozprostření krycí plachty, když bazén nepoužíváme, a naopak na rychlé složení, když si chceme užívat koupání. Tato běžná každodenní rutina se tak stane pohodlnou a téměř nám nezabere čas.

Tato zařízení mohou být pevná nebo přenosná. Pevná se umístí na jednom z krajů bazénu, kde zůstanou připevněná, zatímco přenosná se mohou odstranit po svinutí plachty, takže nezabírají prostor v bazénu.

Navíjecí zařízení se mohou nechat vyrobit na míru pro každý konkrétní bazén, ale na trhu existují i ekonomická s teleskopickou tyčí, která se přizpůsobí různým velikostem rozpětí . Pro velké bazény většinou padne výběr na pevná zařízení s motorem, která se umístí kousek za bazén. Naopak u menších a středně velkých bazénů jsou častější přenosná teleskopická zařízení.

V obou případech nám bude toto zařízení velkým přínosem jak pro ušetření času a pohodlnosti manipulace s krycí plachtou, tak díky použití těchto plachet pro snížení nákladů na údržbu čisté vody. Vše jsou jen samé výhody, které stojí za tuto investici.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 55 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Navíjecí zařízení pro Zapuštěné Bazény Gre 90171
 RAFAEL (FOROS DE SALVATERRA) el 12/07/2023 ... ""
   Enrollador Cobertor Solar para Piscinas Intex 28051
 GONÇALO (BOMBARRAL) el 07/07/2023 ... "Rychlé a pětihvězdičkové služby."
   Síťka s teleskopickou tyčí Gre 40031
   Navíjecí zařízení pro Nadzemní Bazény Gre 40135
   Izotermické plachty Oválné Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:610x375 cm - 180 mikronů - CPROV610
   Barevné LED světlo Nadzemní Bazény Gre PLED1C
 MARCO (STORO) el 19/06/2023 ... "Ale očekával bych, že se světlo trochu rozsvítí, a ono se místo toho nerozsvítí vůbec."
   Enrollador Cobertor Solar para Piscinas Intex 28051
 Mª (HERENCIA) el 13/06/2023 ... ""
   Navíjecí zařízení pro Zapuštěné Bazény Gre 90171
 ANTONIO (TOMAR) el 14/06/2022 ... "Vše ok"