Krycí Plachty na Bazén

Krycí Plachty na Bazén

Krycí plachty na bazén chrání vodu od vnějšího znečištění. Existují letní a zimní. Také je děláme na míru na betonové bazény.

Internetový obchod nadzemnibazeny.com má pro vás k dispozici krycí plachty na bazén, které potrřebujete. Toto příslušenství se stane prakticky nepostradatelnou součástí vaší bazénové instalace, protože vám ušetří spoustu času a peněz na její údržbě.

Krycí plachty na bazén mají mnoho výhod

Krycí plachty na bazén vám pomůžou udržet vaší bazénovou instalaci bez nečistot, kterou může přivát vítr a zároveň zamezíte růstu řas, které mohou narušit stav vody, a které byste potom museli ničit speciálním chemickým ošetřením.

Krycí plachty na bazén se dělí na dva druhy. Podíváme se na jejich funkce a hlavní výhody:

- Zimní krycí plachty jsou z neprůsvitného a odolného materiálu, který překryje celý obvod bazénu tak, že se dovnitř nedostanou ani písek, listy nebo jiná nečistota, kterou může přivát vítr. To nejdůležitější ale je, že také nenechá projít sluneční záření, takže zamezí množení řas. Voda tak nedostane zelenou nezdravou barvu.

Jak je poznat z jejich označení, jejich hlavní funkce je chránit bazénovou instalaci po ukončení letního období, když chceme uchovat vodu na další rok. Nic méně v létě jsou také často užívané, když víme, že bazén nebudeme používat několik dní a nebudeme moct dělat běžnou údržbu. Díky této krycí plachtě si ušetříme mnoho nepříjemných překvapení v podobě zelené vody, kterou bychom potom museli obnovovat, nebo jí ošetřovat prostředky na hubení.

Krycí Plachty na Bazén


- Isotermická letní plachta: Na rozdíl od předešlé plachty, tato je mnohem lehčí a její rozložení na bazén je téměř bez práce, protože jí stačí položit na vodu a ona plave na hladině. Díky této plachtě se vyvarujeme navátých nečistot a také dosáhneme toho, aby voda neztrácela teplotu, když bazén nepoužíváme zvláště přes noc. Budeme si tak moct užívat vody s příjemnou teplotou od brzkého rána a prodloužit o několik týdnů období na koupání.

V našem internetovém obchodě můžete najít modely, které se nejlépe hodí pro váš bazén a mít jí pohodlně a snadno doma za pár dní.

Důvody proč mít bazén přikrytý
Je velmi běžné si myslet, že bazény a jejich příslušenství jsou jen pro ty, kdo mají hodně peněz, ale to je daleko od pravdy. Například přikrýt váš bazén je na dosah každého díky velikému výběru krycích plachet, které jsou na trhu.
Kromě toho, nejen že se bazén můžeme přikrýt, ale i je velmi vhodné to udělat, protože tím získáme mnoho výhod. Jestli chcete vědět, co všechno získáte, když použijete krycí plachtu, přečtěte si následující část tohoto článku, kde vám to podrobně vysvětlíme.

Prodloužení období na koupání
Přikrytím bazénu prodloužíme období, kdy se v něm můžeme koupat, protože díky použití plachty přes noc udržíme příjemnou teplotu vody, a máme možnost zahájit dříve a ukončit později období koupání.
Je potvrzeno, že při použitím krycí plachty na bazén se udrží teplota vody o 2 až 4 stupně teplejší, než, když jí nepoužijete. Krycí plachta na bazén vám pomůže udržovat vodu po celý rok a koupat se ve vlastním bazénu, kdy budeme chtít.

Méně údržby, méně útraty
Údržba vody v bazénu je další velká výhoda, kterou má uzavření bazénu, protože nám umožní ušetřit ročně mnoho peněz za chemické produkty. Důvodů, proč se tak děje je několik:
- Do vody se dostane méně nečistoty jako jsou listy, kamínky, hlína, prach nebo písek ze zahrady nebo okolí bazénu.
- Déšť znečišťuje vodu, a to je velmi důležité. Na první pohled to není vidět, ale déšť obsahuje mnoho mikroorganizmů, které naruší pH vody.
- Krycí plachty mají ochranu proti ultrafialovému záření, což pomáhá, aby se ve vodě tak snadno nemnožily buněčné organizmy.
Vše výše uvedené má za následek, že je voda čistší a nemusíme tedy používat velké množství chemických produktů pro její údržbu. Kromě peněz ušetříme i práci (nemusíme sbírat listí a jiné nečistoty z hladiny) a naše pokožka a plavky nám také budou vděčné, když nebudeme muset dávat do vody tolik chemických produktů ve vodě.

Více jistoty, méně starostí
Ať už plný, nebo prázdný může být bazén stálým nebezpečím pro děti a domácí mazlíčky. Krycí plachta nás chrání a přechází pádu a nehodám.

Krycí plachty pro všechny případy: Ať máte jakýkoliv bazén, a nezávisle na vašem rozpočtu, existuje plachta pro vás. Na trhu je mnoho typů plachet: nízké, vysoké, ruční, automatické… Zaručujeme vám, že cena a prostory nebudou překážkou, abyste nemohli přikrýt váš bazén.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 941 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Cubierta Invierno Piscina Toi Ovalada - Medida 640x366 cm 4958
 JOSÉ (AMARANTE) el 22/05/2024 ... "Přijatelné"
   Piscina Toi Prestigio 132 640x366x132 cm - Escalera: Alta sin plataforma
   Kit Verano Piscina Toi Ovalada - Medida 640 cm (Isotermica, termometro, recoge hojas, kit ph) 4946
   Cubierta Invierno Piscina Toi Ovalada - Medida 640x366 cm 4958
 ANTÓNIO (VENDA DO PINHEIRO) el 14/05/2024 ... "."
   Zimní krycí plachty Kulaté Gre - Vyberte si průměr vašeho bazénu:300 cm - 120 g/m2 - CIPR301
   Bazénová fólie Gre pro kulaté bazény s průměrem 300 cm. - Vyberte si velikost vašeho bazénu:300x120 Mozaika 50/100 S límcem FPR306
   Bazénová podložka kulatá Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:350 cm MPR350
 MARCELINO (CANGAS DEL NARCEA) el 14/05/2024 ... "Dobrý a rychlý servis"
   Bezpečnostní Nůžkové Schůdky BestWay pro bazény 122 cm
   Izotermické plachty Oválné Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:Premium 610x370 cm - 267 mikronů - 773324
   Skimmer pro nadzemní bazény s vratnou tryskou bílý Gre AR100
 FERNANDO (VENDAS NOVAS) el 14/05/2024 ... "Vynikající služby. Velmi spokojen."
   Zimní krycí plachty Oválné Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:500x300 cm - 120 g/m2 - CIPROV501
 ANA (MADRIDEJOS) el 11/05/2024 ... "Dobrá služba a rychlá, před 2 lety jsem koupil bazén, měl jsem malý problém a vyřešili to hned, dobré zacházení a dobří profesionálové."