Dřevěné Bazény

Dřevěné Bazény

Dřevěné bazény jsou z hlediska estetiky na špičce žebříčku nadzemních bazénů. Existují celé ze dřeva a z oceli s dřevěným obložením.

V nadzemníchbazénech.com jsme specializovaní na všechny typy bazénů od nafukovacích, ocelových, plastových, zapuštěných po dřevěné. Jedna z nejnavštěvovanějších sekcí jsou dřevěné bazény, protože mnoho lidí si zahrává s myšlenkou bazénové instalace vyrobené ze dřeva, díky jejich úžasné estetice, která přivolává pozornost. Podívejme se na nabídku, kterou pro vás máme v této kategorii.

Ty nejlepší Dřevěné Bazény na trhu

Dřevěné bazény patří mezi ty nejluxusnější, co máme a jsou ideální pro ty, kdo hledají bazén, který zapadne do svého okolí. Podle modelu si můžete vybrat mezi těmi, které mají kovovou strukturu obloženou dřevem, nebo autentičtější možnost kompletní struktury vyrobené ze dřeva.

Dřevěné Bazény


Model Nativa od Toi je ideální pro ty rodiny, které si zvolily bazény 100 % ze dřeva, protože větší část jeho struktury je vyroben z robustních 35 mm širokých prken. Ty mu dodávají pevnost a zároveň působí dekorativně.

Na druhou stranu máme řadu Barrica, kde jsou bazény vyrobeny z ocele a obloženy dřevěnými prkny o tloušťce 10 mm, které se snadno připevní ke struktuře.

Značka Gre má série Hawaii a Island, které jsou vyrobeny z vnitřní strany z ocele a okolo jsou pokryty dřevěnými lištami pro estetickou úpravu. Tyto modely jsou k dispozici s výškou 120 a 132 cm.

Další z produktů, který bychom chtěli zmínit jsou bazény Intex Sequoia Spirit, které mají v tomto případě tubulární konstrukci obloženou panely z PVC s dokonalým dekórem dřeva, čímž značně snižují svou cenu.

Dřevěné bazény Kokido mají dva typy montáže: první jsou bazény obložené dřevem a druhý má celou strukturu 100% ze dřeva. Tato značka s orientálním stylem má velmi krásné dekorativní úpravy.

Zveme vás, abyste sledovali a porovnali různé produkty našeho katalogu a vybrali si ten, který se vám bude nejvíce hodit a líbit. Pokud budete potřebovat, můžete požádat o informace jednoho z našich expertů, který vám připraví podrobnou nabídku podle vašich potřeb. Přišla chvíle, abyste objevili proč nadzemníbazény.com jsou jeden z nejhlavnějších online obchodů. Máme k dispozici obsáhlý katalog kvalitního zboží, kde najdete, co potřebujete za ceny, které vás překvapí.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 110 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Automatický bazénový vysavač Track 4x4 Gre R44SP
 CLAUDIO (SAMORA CORREIA) el 10/07/2022 ... "pozorní a rychlí"
   Bazény Gre Kompozitní 524x386x124 KPCOV52 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Automatický bazénový vysavač Track 4x4 Gre R44SP
 SYLVIE (VENNECY) el 08/07/2022 ... "Dodání v termínu, příjemné jednání a kvalitní produkt. Děkuji."
   Zimní krycí plachty pro Dřevěné Bazény Sunbay - Rozměry:Šestihranná - Vanille s průměrem 440 cm - 779525
   Bazén Gre Sunbay Vanille 2 400x119 800002 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 JOSE (CANGAS DE MORRAZO) el 30/06/2022 ... "Vše perfektní jak v dodací lhůtě, tak i v jednání. Jediná vada, která by se dala vytknout Gre, je objednání služby montáže, protože i přes to, že jsem jim dal vědět před dodáním bazénu, zaslal jim fotografie, do dnes jsem od nich neměl odpověď."
   Zimní krycí plachty pro Kompozitní Bazény Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:Osmihranný - 410 cm CIKPCO41
   Letní krycí plachty pro Kompozitní Bazény Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:Osmihranný - 410 cm CVKPCO41
   Bazény Gre Kompozitní 410x124 KPCO41 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 GERALD (LA LONDE LES MAURES) el 30/06/2022 ... "Zásilka v daném termínu. Teď už jen bazén postavit."
   Bazény Gre Kompozitní 326x186x96 KPCOR2814 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 FRANCESC (IGUALADA) el 02/06/2022 ... "Všechno perfektní, dobré možnosti nákupu a dobré služby."