Dřevěné Bazény

Dřevěné Bazény

Dřevěné bazény jsou z hlediska estetiky na špičce žebříčku nadzemních bazénů. Existují celé ze dřeva a z oceli s dřevěným obložením.

V nadzemníchbazénech.com jsme specializovaní na všechny typy bazénů od nafukovacích, ocelových, plastových, zapuštěných po dřevěné. Jedna z nejnavštěvovanějších sekcí jsou dřevěné bazény, protože mnoho lidí si zahrává s myšlenkou bazénové instalace vyrobené ze dřeva, díky jejich úžasné estetice, která přivolává pozornost. Podívejme se na nabídku, kterou pro vás máme v této kategorii.

Ty nejlepší Dřevěné Bazény na trhu

Dřevěné bazény patří mezi ty nejluxusnější, co máme a jsou ideální pro ty, kdo hledají bazén, který zapadne do svého okolí. Podle modelu si můžete vybrat mezi těmi, které mají kovovou strukturu obloženou dřevem, nebo autentičtější možnost kompletní struktury vyrobené ze dřeva.

Dřevěné Bazény


Model Nativa od Toi je ideální pro ty rodiny, které si zvolily bazény 100 % ze dřeva, protože větší část jeho struktury je vyroben z robustních 35 mm širokých prken. Ty mu dodávají pevnost a zároveň působí dekorativně.

Na druhou stranu máme řadu Barrica, kde jsou bazény vyrobeny z ocele a obloženy dřevěnými prkny o tloušťce 10 mm, které se snadno připevní ke struktuře.

Značka Gre má série Hawaii a Island, které jsou vyrobeny z vnitřní strany z ocele a okolo jsou pokryty dřevěnými lištami pro estetickou úpravu. Tyto modely jsou k dispozici s výškou 120 a 132 cm.

Další z produktů, který bychom chtěli zmínit jsou bazény Intex Sequoia Spirit, které mají v tomto případě tubulární konstrukci obloženou panely z PVC s dokonalým dekórem dřeva, čímž značně snižují svou cenu.

Dřevěné bazény Kokido mají dva typy montáže: první jsou bazény obložené dřevem a druhý má celou strukturu 100% ze dřeva. Tato značka s orientálním stylem má velmi krásné dekorativní úpravy.

Zveme vás, abyste sledovali a porovnali různé produkty našeho katalogu a vybrali si ten, který se vám bude nejvíce hodit a líbit. Pokud budete potřebovat, můžete požádat o informace jednoho z našich expertů, který vám připraví podrobnou nabídku podle vašich potřeb. Přišla chvíle, abyste objevili proč nadzemníbazény.com jsou jeden z nejhlavnějších online obchodů. Máme k dispozici obsáhlý katalog kvalitního zboží, kde najdete, co potřebujete za ceny, které vás překvapí.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 98 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazén Gre Sunbay Grenade 2 436x336x117 7900862 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 JUAN (ZARATAN) el 03/04/2022 ... "Vše v pořádku."
   Bazén Gre Sunbay Lili 2 280x107 800008 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne
 RAÚL (FUENTE EL SAZ DEL JARAMA) el 07/03/2022 ... "Všechno skvělé, jediné, co bych dodal je, že mi přišly dva díly otlučené."

Zákaznická podpora odpovídá ... "Vážený zákazníku, rádi bychom vám připomněli, že naše zákaznická poprodejní podpora vám ráda pomůže vyřešit jakýkoliv problém s objednávkou. Jsme tady pro vás"
   Ochrana dřeva Delta MS 772060
   Bazén Gre Sunbay Violette 2 500x127 800003 - E-Kit:Ne&&&Osvětlení:Ano (1 LED Světlo PLWPB)&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Poloautomatický bazénový vysavač Small Comfort Gre AR20682
   Zimní krycí plachty Kulaté Gre - Vyberte si průměr vašeho bazénu:550 cm - 120 g/m2 - CIPR551
   Izotermické plachty Kulaté Gre - Vyberte si průměr vašeho bazénu:460 cm - 180 mikronů - CV450
 SUSANA (SÃO PEDRO DA GAFANHOEIRA - ARRAIOLOS) el 06/03/2022 ... "Doporučuji, byl to bezpečný nákup a profesionální jak v poradenství, tak i v celém průběhu objednávky a dodání. Skvělé služby a dobré ceny."
   Navíjecí zařízení pro nadzemní bazény Luxe Gre 621535
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM40
   Bazény Gre Kompozitní 664x386x124 KPCOV66 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
   Automatický bazénový vysavač Kayak Future Gre s Aqua Smart System Top Access RKFA100
 FREDERIC (SOMZEE) el 27/02/2022 ... "Velmi rychlé dodání"
   Bazény Gre Kompozitní 326x326x96 KPCOR28 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)&&&Osvětlení:Ne&&&Bazénový Vysavač:Ne
 FRANCESCA (MARTINENGO) el 21/02/2022 ... "Zboží doručeno v termínu. Čekám na postavení bazénu... Zatím jsem ještě ani neotevřela balení"