Bazény WET

Bazény WET

Bazény WET jsou nejlepší bazény z ocele s nejnižší cenou. Využijte tuto příležitost a obdržte tento model z oceli za méně, než si představujete.

Bazény WET nabízejí jednu z nejlevnějších možností mezi ocelovými bazény pro vaší zahradu. Nemusíte se vzdát kvality hlavních značek a mít při tom vlastní soukromou instalaci na koupání u vás doma za opravdu mimořádnou cenu.

Bazény WET, nejlevnější ocelové modely

Bazény WET

Bazény WET je řada modelů vyrobených ve Španělsku, která předkládá velmi ekonomické ceny. Můžeme mezi nimi najít modely s výškou 120 cm a s velikostmi od průměru 300 po 350 cm v kulaté formě a v oválné formě můžeme najít instalace s délkou 500 cm a šířkou 350 cm. Všechny mají pozinkovanou bílou povrchní úpravu. Kompletní řada, která uspokojí všechny potřeby za ty nejmenší ceny.

Bazény WET nabízejí velmi ekonomické ceny, ale nevzdávají se při tom kvality. Dokazuje to jejich 2. letá záruka. Kromě toho máte k dispozici náhradní díly, abyste mohli vaší instalaci na koupání udržovat a prodloužili její životnost o mnoho let.

Tyto bazény mají filtrační zařízení přizpůsobené každému modelu. Můžeme tak najít instalace vybavené ekonomickou kartušovou filtrací, která je vhodná u menších modelů, nebo pískovou filtrací, která se doporučuje v případě většího objemu vody jako tomu je u oválných bazénů 500x350 cm. Zařízení vybraná tak, aby v každém případě zajistily kompletní údržbu a nezvýšily konečnou cenu.

Tato řada prodávaná jako součást nabídky jednoho z největších specializovaných výrobců ve Španělsku v tomto sektoru se snaží najít ještě nižší ceny mezi nadzemními bazény. Mají bez debat bezkonkurenční ceny. Řada nadzemních ocelových bazénů, ze které si můžete jeden vybrat za mnohem méně, než byste si představovali. Novinka na trhu, kterou si nemůžete nechat ujít.

Den za dnem nabízíme ty nejlepší bazény za nejlepší ceny. Získejte pohodlně vaší instalaci na koupání na zahradě vašeho domu za snížené ceny, které najdete pouze ve vašem specializovaném internetovém obchodě, kterému důvěřujete.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 12 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazén Wet 300x120 KIT300QWET. - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Bazénová Podložka + Automatický Bazénový Vysavač)
 GERALD (RIANTEC) el 24/07/2023 ... "Velmi dobré, vynikající dodání, vynikající produkt, dobře udělal."
   Bazén Wet 300x120 KIT300QWET. - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
 ELENA (GUADAMUR) el 26/06/2023 ... "Perfektní dodání, skvělý produkt"
   Bazén Wet 300x120 KIT300QWET. - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
 MARGALIDA (MANACOR) el 22/06/2023 ... "Velmi doporučitelné; vynikající telefonní služby a velmi citlivé. Vše perfektní a velmi formální s dodávkou. Moc děkuji!"
   Bazén Wet 300x120 KIT300QWET. - Příslušenství:Žádné
 JOSÉ (POCEIRÃO) el 21/06/2023 ... "Rychle a přesně!"
   Bazén Wet 300x120 KIT300QWET. - Příslušenství:Žádné
 JOSÉ (VILA NOVA DA RAÍNHA) el 14/06/2023 ... "Zatím vše probíhá podle plánu, doporučuji."