Bazény Gre na Míru

Bazény Gre na Míru

Série Bazény Gre na Míru jsou kulaté a oválné bazény o výšce 120 a 132 cm se skimmerem. Schůdky a filtrace jsou volitelné.

V naší sekci Bazény Gre na Míru můžete získat pouze bazén, bez potřeby přidání filtrace, schůdků, nebo příslušenství. Tímto způsobem můžete ušetřit nastavením vybavení vaší instalace na koupání podle vlastních představ a přizpůsobit jí vašim potřebám.

Bazény Gre na Míru bez filtrace a schůdků

V sekci Bazény Gre na Míru vám dáváme možnost získat tyto modely bazénů Gre bez filtrace, schůdků nebo příslušenství. Tyto bazény bez filtrace se prodávají pod značkou StarPool, které jsou vyrobeny Manufakturamy Gre ve stejné kvalitě. Tyto modely ale zahrnují skimmer, takže je můžeme připojit na jiný typ filtrace.

Bazény Gre na Míru


Vycházeje z konkrétního bazénu můžeme vybrat vybavení naší instalace na koupání od filtrace, kterou si přejeme, po vybrané schůdky a dokončit tak naší vlastní instalaci. V našem internetovém obchodě máme sekci jak na bazénové filtrace, tak i na schůdky, kde si budete moct vybrat vše potřebné, abyste vaší instalaci na koupání nastavili podle své představy.

V naší sekci bazénového příslušenství máte k dispozici kompletní katalog bazénové filtrace, kde najdete několik typů a velký výběr ve výkonnosti. Nejběžnější filtrace vody je kartušová a písková. Kartušové filtrace jsou velmi ekonomické a prosté na užívání, ale mívají menší výkonnost. Na druhou stranu písková filtrace, jejíž součástí je nezávislé vodní čerpadlo, mívají větší výkonnost a účinnost, což vede k většímu pohodlí při práci na údržbě. Vzhledem k tomu, že máte bazén Gre bez filtrace, můžete si vybrat typ a výkonnost vaší filtrace.

V naší sekci bazénových schůdků máte k dispozici několik modelů schůdků o různých výškách a s různými povrchovými úpravami. Můžete si vybrat mezi schůdky s odnímatelnou přední částí, aby se do bazénu nedostaly děti bez dohledu dospělých. Také si můžete koupit schůdky s plošinkou, aby byl přístup do bazénu pohodlnější.

Nadzemní bazény se většinou prodávají jako bazénové sety, ve kterých kromě bazénu je také filtrace pro čištění vody a přístupové schůdky. Některé sety zahrnují i jiná příslušenství jako je bazénová podložka.

Součástí bazénových setů bývá společně s bazénem filtrace s přiměřenou výkonností pro objem vody daného bazénu podle doporučení výrobce. Můžete si potom v některých případech vybrat mezi kartušovou levnější filtrací, nebo pískovou účinnější. Nic méně, mnozí uživatelé chtějí raději filtraci s větším výkonem, aby zkrátili čas čištění a údržby jejich instalace na koupání Právě jim nabízíme tuto řadu bazénů Gre bez filtrace, schůdků a jiného příslušenství.

Jindy už máme filtraci a schůdky z nějaké předešlé instalace na koupání, nebo jsme je získali z druhé ruky. Můžeme si tedy ušetřit tyto výdaje a koupit jen strukturu nadzemního bazénu bez toho, abyste museli znovu kupovat příslušenství, která již máte.

V našem internetovém obchodě vám nabízíme možnost získat jen strukturu bazénu bez příslušenství a nastavit si tak vaší instalaci podle vašich potřeb a kritérií. Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete se spojit s naším Klientským servisem.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 50 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazén StarPool Dekór dřeva 610x375x132 PROV6188WO
 HELDER (CASAL DOS BERNARDOS) el 11/04/2024 ... "Dobré služby, rychlá reakce"
   Bazén StarPool Dekór dřeva 350x120 P350W
 JORGE (NAVA) el 17/01/2024 ... "Vše je perfektní"
   Bazén StarPool Bílý 460x120 P460ECO
 FELIX (NAVALVILLAR DE PELA) el 27/12/2023 ... "Vše je perfektní"
   Bazén StarPool Bílý 460x120 P460ECO
 MANUEL (VALLS) el 17/07/2023 ... "Snadné zpracování objednávky. včasné dodání"
   Bazén StarPool Dekór dřeva 240x120 P240W
 LARS (ZOSSEN) el 19/06/2022 ... "Dobrý den, jsem celkově spokojený s bazénem. Zdá se, že je kvalitní a pevný. Menší defekt, chyběl jeden šroubek, který spojoval ocelový plech. A krytky na sloupcích pro přikrytí ocele. (V mém případě mám bazén na umělém trávníku). Ale i přes to skvělé zboží. Doporučím."