Bazény Gre Island

Bazény Gre Island

Bazény Gre Island jsou oválné bazény s výškou 132 cm s dekórem severského dřeva které nemají opěry.

Nenechte si ujít možnost poznat bazény Gre Island s velmi sofistikovaným a moderním designem, který si zamilujete

Pořiďte Bazény Gre Island, protože si je zamilujete.

Čekali jste na ně, bazény Gre Island nemohou být krásnější a elegantnější, protože mají úžasný dekór severského dřeva. Jedná se o modely, který vám bude každý závidět. Mají oválnou formu, výšku 132 cm a pískovou filtraci a jsou dokonalé pro maximální využití prostor, protože nemají boční opěry. Výsledkem jsou velmi šik bazény ve velmi jednoduché a zároveň praktické linii. Bude se vám určitě líbit!

Bazény Gre Island


Když si rozmýšlíte, jestli si pořídit domů bazén na letní koupání, chcete aby měl vše potřebné a zároveň byl ekonomický. Tyto bazény jsou jasnou volbou v tomto ohledu, protože mají nepřekonatelný poměr kvality a ceny. Jejich vysoce kvalitní příslušenství a výška 132 cm jsou ideální do jakéhokoliv prostoru a díky kompletnímu vybavení máte v jednom vše potřebné, abyste si mohli bazénu hned užívat.

Z toho, co jsme vám řekli až do teď můžete zajisté odvodit, že se jedná o dokonalé modely pro zábavu a relax na vaší zahradě pro celou vaší rodinu. Díky jeho minimalistickému dekóru bílého severského dřeva je bazén dalším doplňkem vedle zahradního nábytku, se kterým bude krásně ladit a nemusíte na zahradě nic v dekoraci měnit, do ničeho dalšího investovat. Bazény k tomu nemají boční opěry, takže ušetříte místo. Má prostě všechno: praktičnost, eleganci, design i funkčnost.

Jediné, na co musíte vzít ohled je, že bazény Gre Island mají tzv. systém Omega, který spočívá v zapuštěných trámech, a které je potřeba připravit před vlastní instalací bazénu. Jakmile jsou tyto trámy připraveny, můžete pokračovat podle instrukcí výrobce s montáží bazénu a instalací příslušenství. Pokud provedete montáž správně podle instrukcí v návodu, za pár hodin máte luxusuní bazén bez obsazení okolí bočními opěrami. Můžete tak využít mnohem lépe prostory v blízkosti a využít každý kout. Vidíte jak je to snadné?

Určitě jste v této chvíli už úplně zamilovaní do jeho linií a designu, protože je prostě překrásný se zapuštěnými opěrami tak, že je potřeba méně prostoru než u bazénů s opěrami. Můžete si vybrat z několika nabízených velikostí ten, který se vám nejlépe hodí podle vašich možností. Nastala proto chvíle si vybrat které rozměry se nejlépe připzpůsobí vašim potřebám, a který bazén budete mít na vaší zahradě.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebo chcete objasnit něco, co vám z našho online obchodu není jasné, můžete se s námi spojit. Nadzemnibazeny.com jsou tady pro vás, abychom vám pomohli při výběru bazénu vašich snů stejně jako i příslušenství a náhradních dílů pro váš bazén. Budete tak úplně klidní, až přijde doba na koupání, protože budete mít kvalitní model bazénu za dobrou cenu.