Bazény Gre Granada

Bazény Gre Granada

Bazény Gre Granada jsou kulaté nebo oválné bazény o výšce 132 cm s dekórem grafitu a pískovou filtrací.

Bazény Gre Granada jsou kulaté a oválné bazény s opěrami, pískovou filtrací a velmi hezky dosaženou estetikou v dekóru Grafitu. Opravdu velmi elegantní bazény.

Bazény Gre Granada, oválná forma s dekórem Grafitu

Bazény Gre Granada

K dispozici je pro vás výběr z 6 různých forem a s výškou 132 cm: můžete si vybrat podle toho, který se vám bude nejlépe hodit podle vašich potřeb a přání v kulaté formě s průměrem od 350 do 550 cm a v oválné formě s rozměry, které mají délku od 500 do 730 cm.

Oválné bazény Gre Granada mají boční systém opěr, které chrání bazén od tlaku vody a zároveň usnadňují a urychlují instalaci bazénu, protože není nutné ho zapouštět. Opěry způsobí, že váš bazén bude mít větší stabilitu a bude odolnější.

S Bazény Gre Granada dostanete bezpečnostní schůdky s plošinkou a 6 stupínky (3x2) a s odnímatelnou přední částí, filtrační systém v monobloku a bazénovou podložku z polyethylenu. Součástí je i skimmer s velkým otvorem a s vratnou tryskou a hadicemi na spojení s filtračním zařízením.

Gre má důvěru klientů jako jedna ze značek, která nejvíce dbá na kvalitu a dlouhou životnost bazénů. Stejně tak i jeho příslušenství a doplňky jsou vybrané tak, aby nabídly tu nejvyšší kvalitu na trhu za nejlepší ceny.

Celá řada vám dává k dispozici pískovou filtraci, jako přírodní filtrační systém. Tento způsob čištění ve velké míře usnadňuje údržbu bazénu. Voda protéká v nádobě pískem a déle se tak zachová.

Tyto bazény jsou díky svým stylovým úpravám z estetického hlediska neodolatelné. Nenechte si ujít příležitost mít doma soukromý bazén na vlastní zahradě s jednoduchou montáží a s nejlepšími vlastnostmi.

Užijte si teď neomezeně v rodinném kruhu fakt, že můžete mít doma bazén s těmito hodnotami, který vám umožní prožít mnoho chvil odpočinku a zábavy ve společnosti rodiny a přátel.

Na naší webové stránce vám dáváme k dispozici náš katalog online, abyste měli přístup k našim bazénům a příslušenství za nejlepší cenu na trhu. Získejte více informací na našem klientském servisu, který je vám k dispozici, aby objasnil všechny vaše možné dotazy. Získejte váš bazén od firmy, která je lídrem v tomto sektoru.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,6 o 5 na 27 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Hadice k Filtraci 4m Gre - Možnosti: Ø 38 mm 40180
   Zavírací ventil a 1 spojka Ø32/38 mm pro sadu k filtraci
   Poloautomatický bazénový vysavač Small Comfort Gre AR20682
   Bazén Gre Granada 460x132 KITPR458GF - Příslušenství:Žádné
 ESTEBAN (CASPE) el 18/04/2024 ... ""
   Bazén Gre Granada 610x375x132 KITPROV618GF - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 MARIA (CAIMARI) el 26/07/2023 ... ""
   Bazén Gre Granada 610x375x132 KITPROV618GF - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
   Bazénový Vysavač na Baterii Premium Gre VCB50
 ANA (FOROS DE SALVATERRA) el 25/06/2023 ... ""
   Bazén Gre Granada 350x132 KITPR358GF - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
 STEFANIA (FILOTTRANO) el 30/05/2022 ... "Jsem velmi spokojený, zboží přišlo v termínu a podpora při doručení chybné letní krycí plachty byla vynikající"
   Bazén Gre Granada 550x132 KITPR558GF - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Bazénový Vysavač)
 JOSE (VILLANUEVA DE LA CONCEPCION) el 19/04/2022 ... "Velmi dobré služby. Dopravce vždy zavolal, abychom se dohodli na předání. Od zaplacení po dodání 1 týden. Dodané zboží ok, odpovídá fotografiím a jsme velmi skopojení s nákupem. V budoucnu se k vám vrátíme."