Bazény Gre Granada

Bazény Gre Granada

Bazény Gre Granada jsou kulaté nebo oválné bazény o výšce 132 cm s dekórem grafitu a pískovou filtrací.

Bazény Gre Granada jsou kulaté a oválné bazény s opěrami, pískovou filtrací a velmi hezky dosaženou estetikou v dekóru Grafitu. Opravdu velmi elegantní bazény.

Bazény Gre Granada, oválná forma s dekórem Grafitu

Bazény Gre Granada

K dispozici je pro vás výběr z 6 různých forem a s výškou 132 cm: můžete si vybrat podle toho, který se vám bude nejlépe hodit podle vašich potřeb a přání v kulaté formě s průměrem od 350 do 550 cm a v oválné formě s rozměry, které mají délku od 500 do 730 cm.

Oválné bazény Gre Granada mají boční systém opěr, které chrání bazén od tlaku vody a zároveň usnadňují a urychlují instalaci bazénu, protože není nutné ho zapouštět. Opěry způsobí, že váš bazén bude mít větší stabilitu a bude odolnější.

S Bazény Gre Granada dostanete bezpečnostní schůdky s plošinkou a 6 stupínky (3x2) a s odnímatelnou přední částí, filtrační systém v monobloku a bazénovou podložku z polyethylenu. Součástí je i skimmer s velkým otvorem a s vratnou tryskou a hadicemi na spojení s filtračním zařízením.

Gre má důvěru klientů jako jedna ze značek, která nejvíce dbá na kvalitu a dlouhou životnost bazénů. Stejně tak i jeho příslušenství a doplňky jsou vybrané tak, aby nabídly tu nejvyšší kvalitu na trhu za nejlepší ceny.

Celá řada vám dává k dispozici pískovou filtraci, jako přírodní filtrační systém. Tento způsob čištění ve velké míře usnadňuje údržbu bazénu. Voda protéká v nádobě pískem a déle se tak zachová.

Tyto bazény jsou díky svým stylovým úpravám z estetického hlediska neodolatelné. Nenechte si ujít příležitost mít doma soukromý bazén na vlastní zahradě s jednoduchou montáží a s nejlepšími vlastnostmi.

Užijte si teď neomezeně v rodinném kruhu fakt, že můžete mít doma bazén s těmito hodnotami, který vám umožní prožít mnoho chvil odpočinku a zábavy ve společnosti rodiny a přátel.

Na naší webové stránce vám dáváme k dispozici náš katalog online, abyste měli přístup k našim bazénům a příslušenství za nejlepší cenu na trhu. Získejte více informací na našem klientském servisu, který je vám k dispozici, aby objasnil všechny vaše možné dotazy. Získejte váš bazén od firmy, která je lídrem v tomto sektoru.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,5 o 5 na 21 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazén Gre Granada 350x132 cm KITPR358GF - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
 FRÉDÉRIC (LAUTENBACH) el 22/03/2021 ... "Dobré zákaznické služby"
   Bazén Gre Granada 730x375x132 cm KITPROV738GF - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
 EMMANUEL (HETTENSCHLAG) el 05/03/2021 ... "Nic, co bych dodal, velmi dobré služby"
   Bazén Gre Granada 350x132 cm KITPR358GF - Příslušenství:Žádné
   Poloautomatický bazénový vysavač Small Comfort Gre AR20682
   Zimní krycí plachty Kulaté Gre - Vyberte si průměr vašeho bazénu:350 cm - 120 g/m2 - CIPR351
 MANUEL (ESCALOS DE BAIXO) el 05/03/2021 ... "Vždy mě obsloužili pozorně, korektně a zdvořile. Zákazníka nezajímá, kdy bude zboží ve výrobě, ale kdy ho dostane. Osobně si myslím, že všechno dopadlo lépe, než mě informovali. Proto jsem vděčný celému týmu, včetně mé krajanky Sary. Zdraví M. PEREIRA"
   Bazén Gre Granada 550x132 cm KITPR558GF - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Bazénový Vysavač)
 EMANUELE (VILLANOVA BIELLESE) el 16/02/2021 ... "Vše předáno před termínem. Zabaleno ad hoc a zákaznická služba přívětivá a vždy ochotná. Moc vám je doporučuji"
   Bazén Gre Granada 350x132 cm KITPR358GF - Příslušenství:Žádné
 CLARA (MANRESA) el 10/02/2021 ... "Ačkoliv se trochu opozdili, z důvodů, za které nemohli, nás včas upozornili a dodání bylo velmi rychlé, dodavatel velmi pozorný. Jsme moc spokojení se všemi službami"