Bazény Gre Finsko

Bazény Gre Finsko

Bazény Gre Finsko jsou kulaté a oválné bazény s výškou 120 cm s dekórem severského dřeva, všechny mají pískovou filtraci.

Bazény Gre Finsko si zamilujete díky jeho vlastnostem a také pro jeho příslušenství, protože mají pískovou filtraci. Jsou to velmi praktické a kompletní modely.

Bazény Gre Finsko jsou novinka na trhu ve velmi elegantním designu.

Nebudete se moct vynadívat na tento exkluzivní elegantní design, které mají nové bazény Gre Finsko s dekórem severského dřeva s kompletním vybavením. Mluvíme o nadzemních bazénech s výškou 120 cm a pískovou filtrací, které dokonale zapadnou do vaší zahrady a dají jí sofistikovaný ráz.

Bazény Gre Finsko


Severská dekorace je v posledních letech vzestupným trendem a na celém světě je příkladem tendence, kterou charakterizuje jednoduchost, bílá barva a přírodní dřevo. Výrobce Gre se inspiroval těmito aspekty a navrhl bazény Gre Finsko tak, aby byly naplánovány do posledního detailu s jedinečným výsledkem, který teď pouští jako novinku na trh. Přizpůsobí se téměř všem prostorům, protože je k dispozici jak v kulaté formě, tak i v oválné s opěrami. Všechny bazény jsou vybaveny pískovou filtrací, takže mají kompletní vybavení, které vám pomůže při jejich údržbě.

Ohledně instalace těchto bazénů je stejná jako u ostatních ocelových nadzemních bazénů s opěrami u oválných modelů, takže si ho můžete za pár hodin už užívat. Nemůžeme nezmínit, že se jedná o bazény značky Gre, jedné z předních značek v sektoru nadzemních bazénů, takže u jejich výrobků najdete vždy kvalitu a vynikající povrchovou úpravu tak, jak je pro tuto značku charakteristické.

Pokud chcete mít na vaší zahradě krásný, atraktivní bazén se vším, co k němu patří, neváhejte si jeden pořídit. Už víte, že si můžete vybrat kulatý nebo oválný, protože výsledek je vždy stejný. Teď je ta pravá chvíle, abyste si pořídili možnost koupání u vlastního domu a užívali si celá rodina. Severský design bude dominantou vaší zahrady tak, jak je dnes v módě a nabídne vám elegantní prostor pro relax na každou chvíli.

Pokud vás zrazuje nutnost údržby bazénů, nedělejte si starosti, protože se udržují velmi snadno. Krycí plachta je velmi vhodná, aby byly vždy v dokonalém stavu společně s použitím příslušné chemie pro ošetření vody. Pokud se budete řídit radami výrobce z návodu, budete mít bazén na dlouhá léta. Kromě toho jsou k dispozici náhradní díly a příslušenství, které můžete podle potřeby obnovit, abyste si mohli bazénu užívat ještě mnoho let.

Samozřejmě k tomu máte vždy záruku této prestižní značky bazénů, která je už mnoho let lídrem v tomto sektoru díky bazénům i celé řadě jejich příslušenství.

Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte jakýkoliv dotaz na tento originální model, nebo na jakýkoliv jiný. Na nadzemnibazeny.com vám chceme pomoct s výběrem nejvhodnějšího modelu podle vaší potřeby a stylu. K tomu je vám k dispozici profesionální tým specializovaný na sektor bazénů, který vám objasní všechny vaše otázky. Jsme tady pro vás, abychom vám poradili, který model, nebo typ bazénu je nejvhodnější do prostoru, který pro něj máte.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 7 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazén Gre Finsko 350x120 KIT350N - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Bazénová Podložka + Automatický Bazénový Vysavač)
 SILVIA (ILLESCAS) el 04/07/2023 ... "Velmi dobré služby jak po telefonu, tak při dodání"
   Bazén Gre Finsko 300x120 KIT300N - Příslušenství:Žádné
 PEDRO (MANACOR) el 08/06/2023 ... "Doprava zdarma na Baleárské ostrovy za méně než 4 dny a měl jsem vše perfektní Doporučuji."
   Complet 4 Akce 5 kg Gre 76012 - Pack o 1 ks x 5 Kg
   Bazén Gre Finsko 300x120 KIT300N - Příslušenství:E-Plus (E-Kit + Bazénová Podložka + Bazénový Vysavač)
   Sada 2 bílých LED světel Nadzemní Bazény Gre PLED2
 JUAN (ALCÚDIA) el 24/02/2022 ... "Velmi dobré jednání a profesionalita"
   Kompletní Set na Čištění Bazénů Gre AR20641
   Bazén Gre Finsko 350x120 KIT350N - Příslušenství:Žádné
 MARTA (SÃO JOÃO DA TALHA) el 23/07/2021 ... "Bezchbné služby a kompetitivní ceny. Dopravce dodává pouze na základě programu dodání, což zdrželo dodání, protože byla chyba v čísle telefonu a nepřišli na to včas."
   Bazén Gre Finsko 240x120 KIT240N - Příslušenství:E-Kit (Krycí Plachty + Blue Check)
 IRENE (PELAGO) el 15/06/2021 ... "Trochu opožděné dodání, ale celkově jsem spokojená. Děkuji"