Bazénové Schůdky

Bazénové Schůdky

Bazénové schůdky pro nadzemní bazény jsou jejich základní součástí. Pokud se vám vaše rozbily, vyberte si z našich modelů podle výšky a bezpečnosti.

Bazénové schůdky jsou základním příslušenstvím a jsou nezbytné, abyste si mohli užívat vaší bazénové instalace. Je nutné, aby schůdky byly pevné, abyste jim mohli důvěřovat, ale zároveň musí být lehké a přenosné.

Pohodlné bazénové schůdky

V naší široké nabídce najdete bazénové schůdky, které se nejlépe hodí pro váš bazén ve formě a velikosti tak, abyste měli pohodlný přístup do něj. Nabízíme vám několik modelů tak, abyste si mohli vybrat podle vašich potřeb, podle toho jaký typ schůdků hledáte – počet stupínků, výšku nebo materiál.

Bazénové Schůdky


Bazénové schůdky, které máme v našem katalogu jsou vyrobeny z pozinkované oceli tak, aby měli odolnou strukturu a zároveň mají lehkou konstrukci, aby bylo snadné a pohodlné je přemístit, nebo uložit, když je nebudete potřebovat. Ošetření pozinkováním se zamezuje, aby ocel zrezivěla v oblasti, která je ve stálém kontaktu s vodou, a tak déle vydržely. Stupínky vyrobené z polypropylenu, s ochranou proti ultrafialovému záření, mají drsný povrch, aby byly bezpečné a neklouzaly. Kromě toho mají schůdky na místě, kde se opírají v bazénu měkký materiál, který při kontaktu s linerem ho nijak nepoškozuje.

Všechny naše modely vám přinesou pohodlí a bezpečnost navíc pro vaši rodinu a hosty. Můžete si vybrat z modelů od nejjednodušších a nejlevnějších nůžkovitého typu, po modely s plataformou, které jsou kvalitnější a stabilnější.

Pokud hledáte bazénové schůdky pro váš nadzemní bazén, neváhejte se podívat na modely, které nabízíme na naší webové stránce a spojte se s námi, pokud budete potřebovat jakékoliv doporučení nebo pomoc při výběru.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 176 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Schůdky pro Zapuštěné Bazény Standard 3 Stupínky Gre 40110
 MARCO (LORDELO) el 26/05/2024 ... "Doporučuji"
   Bezpečnostní Schůdky s Plošinkou o 120 a 130 cm Gre ES1213
 MARIA (BLANCA) el 20/05/2024 ... ""
   Bezpečnostní Nůžkové Schůdky BestWay pro bazény 122 cm
   Izotermické plachty Oválné Gre - Vyberte si velikost vašeho bazénu:Premium 610x370 cm - 267 mikronů - 773324
   Skimmer pro nadzemní bazény s vratnou tryskou bílý Gre AR100
 FERNANDO (VENDAS NOVAS) el 14/05/2024 ... "Vynikající služby. Velmi spokojen."
   Bazénová fólie Gre pro oválné bazény o 5 metrech. - Vyberte si velikost vašeho bazénu:500x300x120 Mozaika 50/100 S límcem FPROV506
   Schůdky v HDPE pro Nadzemní Bazény o 120 a 132 cm Gre L4PL
 MARIO (BOMBARRAL) el 06/05/2024 ... "Bezvadný a rychlý servis. Velmi dobré"
   Ocelové Schůdky s Pohodlným Přístupem pro Zapuštěné Bazény EIE30
 JAVIER (MIENGO) el 06/05/2024 ... "Velmi špatné"