Bazénové Schůdky

Bazénové Schůdky

Bazénové schůdky pro nadzemní bazény jsou jejich základní součástí. Pokud se vám vaše rozbily, vyberte si z našich modelů podle výšky a bezpečnosti.

Bazénové schůdky jsou základním příslušenstvím a jsou nezbytné, abyste si mohli užívat vaší bazénové instalace. Je nutné, aby schůdky byly pevné, abyste jim mohli důvěřovat, ale zároveň musí být lehké a přenosné.

Pohodlné bazénové schůdky

V naší široké nabídce najdete bazénové schůdky, které se nejlépe hodí pro váš bazén ve formě a velikosti tak, abyste měli pohodlný přístup do něj. Nabízíme vám několik modelů tak, abyste si mohli vybrat podle vašich potřeb, podle toho jaký typ schůdků hledáte – počet stupínků, výšku nebo materiál.

Bazénové Schůdky


Bazénové schůdky, které máme v našem katalogu jsou vyrobeny z pozinkované oceli tak, aby měli odolnou strukturu a zároveň mají lehkou konstrukci, aby bylo snadné a pohodlné je přemístit, nebo uložit, když je nebudete potřebovat. Ošetření pozinkováním se zamezuje, aby ocel zrezivěla v oblasti, která je ve stálém kontaktu s vodou, a tak déle vydržely. Stupínky vyrobené z polypropylenu, s ochranou proti ultrafialovému záření, mají drsný povrch, aby byly bezpečné a neklouzaly. Kromě toho mají schůdky na místě, kde se opírají v bazénu měkký materiál, který při kontaktu s linerem ho nijak nepoškozuje.

Všechny naše modely vám přinesou pohodlí a bezpečnost navíc pro vaši rodinu a hosty. Můžete si vybrat z modelů od nejjednodušších a nejlevnějších nůžkovitého typu, po modely s plataformou, které jsou kvalitnější a stabilnější.

Pokud hledáte bazénové schůdky pro váš nadzemní bazén, neváhejte se podívat na modely, které nabízíme na naší webové stránce a spojte se s námi, pokud budete potřebovat jakékoliv doporučení nebo pomoc při výběru.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 168 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bezpečnostní Nůžkové Schůdky BestWay pro bazény 122 cm
 CLAUDE (ST ETIENNE LES REMIREMONT) el 09/10/2023 ... "Rychlejší dodání, než se očekávalo"
   Schůdky pro Zapuštěné Bazény Muro 4 Stupínky Gre 40274
 JOSE (VENDA NOVA AMADORA) el 19/07/2023 ... ""
   Escalera para Piscinas Intex 122 cm 28076
 JORGE (CARDIGOS) el 27/06/2023 ... "I nadále se chovají velmi profesionálně. Dopravní společnost není tak rychlá jako obvykle."
   Bezpečnostní Nůžkové Schůdky BestWay pro bazény 122 cm
   Bazénová fólie Gre pro kulaté bazény s průměrem 300 cm. - Vyberte si velikost vašeho bazénu:300x120 Modrá 30/100 Overlap SP3050F
 PAULO (ÉVORA) el 19/06/2023 ... "Vynikající služby"
   Escalera para Piscinas Intex 132 cm 28077
 JACINTO (PRAIA DE VIEIRA) el 15/06/2023 ... "Vše v pořádku, rychlé a efektivní. Děkuji"