Bazénová Tepelná Čerpadla

Bazénová Tepelná Čerpadla

Bazénová tepelná čerpadla slouží k ohřívání vody ve vašem bazénu a prodlužují tak období jeho používání o měsíce. Ušetřete při vašem nákupu díky naším cenám.

Bazénová Tepelná Čerpadla vám umožní prodloužit období koupání o několik měsíců bez toho, abyste přizpůsobovali vnější aspekt vaší zahrady. Tyto přístroje téměř nepotřebují údržbu a jsou velmi výkonné, takže si můžete užívat vody s příjemnou teplotou za ekonomickou částku.

Naše Bazénová Tepelná Čerpadla vylepší podmínky vašeho koupání

Bazénová Tepelná Čerpadla pracují prostřednictvím energetického systému, který používá vnější teplotu k tomu, aby zvýšil teplotu v bazénu a my si tak mohli prodloužit období koupání. Provoz zařízení se zakládá na pohlcení vnější teploty vzduchu a jejímu převodu do vody v bazénu. Poměr spotřeby energie je 1 kW na každých 5 kW dodaných do vody, což je velmi dobrý výkon s koeficientem (COP) 5,0, který mu umožní poskytovat teplo s vysokou účinností.

Bazénová Tepelná Čerpadla


Tepelná čerpadla od Gre s vynikajícími vlastnostmi, jsou vyrobená tak, aby dlouho vydržela a nabízela skvělé služby. Mají vstup pro výstražný signál používaný v případě vysokého nebo nízkého tlaku a mají automatickou kontrolu odmrazování, která umožňuje optimalizovat použití čerpadla a zajistit správnou funkci stroje i přes nízké teploty, přičemž si můžete vybrat několik způsobů, jak rozmrazování provést: čtyřcestným ventilem, obtokovým ventilem nebo elektrickým odmrazováním. Kromě toho mají možnost zpožděného spuštění ochrany kompresoru. Ty nejvíce kompletní modely mají LED obrazovku, na které se zobrazuje teplota a lze kontrolovat její minimální a maximální hodnotu. Kromě toho je na obrazovce několik indikátorů funkcí, kterou zrovna plní. Tepelná čerpadla musí být užívaná společně s čerpadly filtračního zařízení, které umožňují cirkulaci vody obvodem.

Můžete si také vybrat i různé systémy klimatizace podle velikosti vašeho bazénu. Pro menší a střední bazény můžete zvolit elektrické a solární ohřevy od značky Intex, které mají možnost zapojení několika za sebou v sérii, aby se zvýšila jejich výkonnost.

Tento ekonomický systém pro zapuštěné i nadzemní bazény efektivně využívají použité energie a umožňují nám si užívat příjemné teploty vody.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,9 o 5 na 64 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Bazénová fólie pro dřevěné kulaté bazény Sunbay - Vyberte si velikost vašeho bazénu:412x119 Modrá 50/100 Vanille Šestihranný
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM20
 EDUARDO (VALADA) el 13/12/2023 ... "Velmi spokojeni, nebyl to náš první nákup a doporučuji zcela.vážná společnost vážné vážné pracovníky, kteří objasňují všechny pochybnosti a dodávky vždy v uvedeném čase."
   Bazén Gre Sunbay City 225x225x68 790000 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check)
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM20
 RAFAEL (PORTO) el 03/05/2022 ... "Objednal jsem si bazén + letní a zimní plachtu, a vše přišlo před termínem, bazén měl velmi snadnou montáž se vším k tomu potřebným k dispozici. Jsem velmi spokojený s logistikou, skvělým jednánim jak po telefonu (asistentky, se kterými jsem několikrát mluvil jsou úžasné) tak i mailem, všechny mé dotazy byly odpovězeny velmi rychle. Seriózní firma, který usiluje o kvalitní zákaznické služby, blahopřeji , vždy když budu něco potřebovat se na vás obrátím jako první, Rafa Murillo"
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM20
 JOÃO (QUINTA DO ANJO) el 08/03/2022 ... "To je můj druhý nákup tady. Schůdky a tepelné čerpadlo, jsem velmi spokojený se službami, cenou, dodáním a vysokou kvalitou. Joao Silva"
   Navíjecí zařízení pro nadzemní bazény Luxe Gre 621535
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM40
   Bazény Gre Kompozitní 664x386x124 KPCOV66 - E-Kit:Ano (Krycí Plachty + Blue Check) - Osvětlení:Ne - Bazénový Vysavač:Ne
   Automatický bazénový vysavač Kayak Future Gre s Aqua Smart System Top Access RKFA100
 FREDERIC (SOMZEE) el 27/02/2022 ... "Velmi rychlé dodání"
   Tepelné Čerpadlo Mini Gre pro nadzemní bazény HPM40
 LARS (FALKENSEE) el 06/09/2021 ... "Rychlý proces"