Bazénová Čerpadla

Bazénová Čerpadla

Bazénová čerpadla slouží k obnovení motoru naší pískové filtrace aniž bychom jí museli koupit celou novou.

Nabízíme vám bazénová čerpadla pro obnovení, nebo vylepšení čerpání vody pro vaše filtrační zařízení. Tato součástka může sloužit k nahrazení čerpacího motoru, který mají pískové filtrace.

Bazénová čerpadla jako náhradní díl, nebo pro vylepšení filtračního zařízení

Bazénová čerpadla můžete získat, pokud si přejete vylepšit výkon filtračního zařízení, který máte, nebo když si všimnete, že vaše bazénové čerpadlo ztrácí výkon a chcete ho vyměnit.

Bazénová Čerpadla


Některá filtrační zařízení jako jsou pískové filtrace mají bazénové čerpadlo, které čerpá vodu z bazénu přes vodní filtr. Toto vodní čerpadlo je zásadní, aby zařízení správně fungovalo. Na něm závisí, jaký bude mít filtrační zařízení výkon a kolik litrů vody projde za jednu hodinu filtrací.

Kromě toho, každé filtrační zařízení potřebuje čerpadlo s určitým výkonem, aby voda protekla pískovou filtrací a ta jí dobře profiltrovala.

Výkon bazénového čerpadla je také potřeba pro použití bazénového vysavače. Ty vyžadují určitý výkon, aby mohly vysát nečistotu z vody, která se hromadí na dně bazénu.

Filtrační zařízení Gre mají několik typů čerpadel s různým výkonem, který se přizpůsobí různým objemům pískové filtrace. Modely Komfort od Gre jsou k dispozici s výkonem 0,33 CV, 0,5 CV a 0,75 CV. Zatímco modely Premium od Gre mají výkon 1 CV, 1,5 CV a 2 CV. Tyto modely mají odstředivé jednostupňové čerpadlo.

Pro dobrou údržbu vodních čerpadel je nutné, aby čerpadlo nikdy neběželo bez vody, protože to znamená velikou zátěž pro motor. Následkem je snížení jeho výkonu, může přestat správně fungovat, a dokonce se i v případě delší zátěže rozbít. To je jeden z hlavních důvodů, proč může klesat výkon motoru.

Pro vyvarování se problému, aby motor běžel bez vody, existují samonasávací čerpadla, která sami obnovují oběh vody. Proto je potřeba si všímat vlastností čerpadla. V případě čerpadel Gre modely Komfort a Premium jsou samonasávací. Další vlastnost, kterou u čerpadel musíme sledovat je, aby byly co nejtišší.

Možnost nahradit pouze bazénové čerpadlo v našem filtračním zařízením je zajisté mnohem praktičtější a ekonomičtější řešení, než kdybychom museli měnit celé filtrační zařízení. Vyměnit pouze čerpadlo bývá snadné, ale musí se udělat podle návodu použití a bezpečnosti přístroje.

Většinou se jedná o část, která se ve filtračním zařízení nejvíce opotřebuje, a ačkoliv je jednou z hlavních součástí, vodní čerpadla můžete získat zvlášť, což je zároveň mnohem ekonomičtější. Pokud potřebujete jakékoliv objasnění, můžete se s námi spojit prostřednictvím telefonu našeho klientského servisu. Najdeme pro vás to nejlepší řešení.

Průměrné hodnocení zákazníků 4,8 o 5 na 34 názory (Názory našich zákazníků přeložené do ČEŠTINY)
   Vodní čerpadla Gre Comfort - Možnosti: 0.50 CV 8.5 m3/h Gre PP052
 NATHALIE (REVES) el 14/04/2024 ... "Rychlé a efektivní dodání"
   Skimmer pro nadzemní bazény s vratnou tryskou bílý Gre AR100
   Vodní čerpadla Gre Premium - Starý Model - Možnosti: 0.75 CV 17 m3/h PP076H
   Náhradní Díly Pískové Filtrace Gre FA6080 - (5) VALVULA6V
 DIDIER (SAINTE GENEVIÈVE DES BOIS) el 31/10/2023 ... "Omlouváme se za pozdní odpověď. Děkuji vám za vaši práci"
   Vodní čerpadla Gre Comfort - Starý Model - Možnosti: 0.50 CV 8.5 m3/h Gre PP051
 SAMUEL (SEIXAL) el 04/06/2023 ... "Služba se mi líbila"
   Skimmer pro nadzemní bazény s vratnou tryskou bílý Gre AR100
   Vodní Čerpadlo Comfort Gre - Možnosti: 0.33 CV 7 m3/h Gre PP031
   Bazénová fólie Gre pro kulaté bazény s průměrem 350 cm. - Vyberte si velikost vašeho bazénu:350x120 Modrá 30/100 Overlap SP3550F
 VERA (MARINHA GRANDE) el 27/06/2022 ... "Vše přišlo v pořádku a ve skvělém stavu, doporučuji... děkuji"
   Vodní Čerpadlo Comfort Gre - Možnosti: 0.50 CV 8.5 m3/h Gre PP051
 BRIGITTE (TROYES) el 12/06/2022 ... "Objednávka dodána v termínu. Žádný problém s touto firmou."